Ekonomi

Güncel Altın Fiyatlarında Son Durum Ne? 27.04.2018 Çeyrek Altın Kaç Lira?

Altın fiyatlarının son durumunu öğrenmek için internet başına geçenler, bugün fiyatların düşüş yönlü seyrettiğini gördü. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve cumhuriyet altını 27 Nisan Cuma gününe azalışla başladı.

Altın Almak İçin Doğru Zaman mı?

Altın almayı planlıyorsanız bugünlerdeki fiyat azalışlarını değerlendirebilir, uzun vadeli altın yatırımınızdan elde edeceğiniz kazancı artırabilirsiniz. Uzmanların görüşlerine göre altın yatırımını uzun vadeli düşünerek yapanlar her zaman olduğu gibi bu dönemde de kârlı çıkacak. Vatandaşların altın yatırımında takıldıkları diğer bir nokta ise hangi altına yatırım yapmak olarak karşımıza çıkıyor. Uzmanların bu konudaki düşüncesi ise işçilik maliyeti en düşük olan sarrafiye grubunun her zaman daha fazla kazandırdığı yönünde!

Bugünün altın fiyatlarına gelince, işte güncel altın fiyatları…

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın yeni güne yükselişle başlamasına rağmen 172 liralık bandın üzerine çıkamadı. Alış işlemlerine 172,46 liradan başlayan gram altın, satışlarına ise 172,52 lira başladı.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Çeyrek altın ise 27 Nisan Cuma gününe yüzde 0,58’lik azalışla başlayanlardan oldu. Alış fiyatı saat 08.07 itibariyle 276,92 liraya geriledi. Satışta ise 283,18 liradan alıcı buldu.

Yarım altın bugünün kaybettiren sarrafiyelerinden olurken, alış fiyatı şu anlarda 552,11 lira. Satışlarsa 566,37 liradan devam ediyor.

Tam Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Tam altın almayı planlıyorsanız satış fiyatı bin 129 liraya geriledi. Alış fiyatı ise bin 107 lira seviyesinde seyrediyor.

Cumhuriyet altını güne yüzde 0,34’lük azalışla başladı. Alış için belirlenen fiyat bin 147 liraya düştü. Cumhuriyet altınının satışları ise bin 159 liradan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri