Ekonomi

Güncel Çeyrek Altın Fiyatı 6 Mart Salı! Gram Altın Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın fiyatı yeni güne nasıl başladı? Kapalıçarşı altın fiyatları dikkate alındığında gram altın bugün 162 lira seviyesinde açılış yaptı. Cumhuriyet altını dünkü yükseliş sonrasında satışta bin 85 liranın üzerine çıktı. Peki, cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Detaylar haberimizde…

Çeyrek Altın Fiyatı Yeni Güne Nasıl Başladı?

Bugünün çeyrek altın fiyatı vatandaşların yine merak ettiği konular arasında yer aldı. Binlerce kişi Kapalıçarşı piyasasının açılmasıyla birlikte yeni günün altın ve çeyrek altın fiyatı araştırmasına başladı. Küçük yatırımcılar gram altın ile çeyrek altının fiyatını öğrenmek için internetin başına geçti. Haftanın ikinci işlem günü olan 6 Mart Salı günü altın fiyatlarındaki değişim yatay yönlü olurken, gram altın yeni haftaya 162 liradan başlamıştı. Altının gramaj fiyatı bugünkü alışlarda 162,14 lira seviyesinde oldu. Kapalıçarşı’da satış fiyatı olarak 162,17 liradan başlayan fiyatlar uygulandı.

Çeyrek altın fiyatı yeni günün alışlarına 259,38 liradan başladı. Satış işlemlerini ise 265,25 liradan yapmaya devam ediyor. Bilindiği üzere çeyrek altın Türkiye’de en çok satın alınan altın türleri arasında yer alıyor. Küçük birikimlerini değerlendirmek isteyenler için çeyrek altın ilk adreslerden biri olarak dikkat çekiyor.

Yarım altın 6 Mart Salı gününe alışta 517,14 lira seviyesinden başladı. Satış fiyatı ise 530,50 lira olarak belirlendi.

Reşat altını alacakların gözü ise bugünün fiyatına çevrildi. Alış işlemlerini bin 107,40 liradan yapan Reşat altını, satışta bin 119,95 lira oldu.

Cumhuriyet Altını Alacaklar Dikkat!

Cumhuriyet altınının bugünkü alış fiyatı bin 75 liradan başladı. Satış fiyatı Kapalıçarşı’da bin 87 lira seviyesinde gün açılışı yaptı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri