Ekonomi

Güncel Dolar Kuru! Döviz Piyasası Gelişmeleri (18.03.2018)

Güncel dolar kuru günün en merak edilen, en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Serbest döviz piyasası ise 18 Mart Pazar gününün Dolar ve Euro kurularını sabah erken saatlerde belirledi. Güncel dolar kuru ne kadar oldu? Aradığınız soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Güncel Dolar Kuru Bugün Ne Kadar?

Güncel dolar kuru araştırması içerisine giren vatandaşlar internetin başına erken saatlerde geçti. Döviz piyasası hafta boyu hareketli anlara sahne olurken, yükselen dolar ve Euro kuru yatırımcısının yüzünü güldürdü. Dolar bu haftanın son işlem gününde, geçen yılın aralık ayından bu yana ulaştığı en yüksek seviyeyi kaydetti. Geçen hafta açıklanan cari dış ticaret verileri ve enflasyon rakamları dövizdeki yükselişi tetikler nitelikte oldu. Birikimini dolara veya euroya yapmak isteyen vatandaşlar kurlardaki artış karşısında şaşkınlığa uğradı. Dolar yâda Euro borcu olanlarsa kara kara düşünmeye başladı. Peki, güncel dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro gün açılışını kaç liradan yaptı? Kripto para piyasasında işlem gören Bitcoin ve Ethereum kaç dolardan işleme alındı? İşte tüm bu soruların yanıtı…

Dolar Ne Kadar?

Dünü 3,9203 lira seviyesinde seyreden dolar, bugün serbest piyasada alışta 3,9168 liradan işlem almaya başladı. Doların açılıştaki satış fiyatı ise 3,9202 lira olarak gözlemlendi.

Euro Kuru Ne Kadar Oldu?

Euro kuru 18 Mart Pazar gününün açılışında alış yönlü işlemlere 4,8142 liradan, satışlara ise 4,8233 lira seviyesinden başladı.

Euro/Usd Paritesi Ne Durumda?

Euro/Dolar paritesi saat 08.30 itibariyle 1,2290 seviyesine geriledi.

Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin sanal para piyasasının en çok işlem gören para birimlerinden olurken, bugün 7 bin 639 dolar üzerinden işleme alınıyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum yeni güne 515 dolar seviyesinden başladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri