Ekonomi

Güncel Döviz Fiyatları 2 Mart Perşembe! Dolar Kuru Ne Kadar Oldu?

Güncel döviz fiyatları yatırımcının bugünde en çok öğrenmek istedikleri arasında yer aldı. Dolar ve Euro’daki hareketlilik devam ederken, dolar yeni güne nasıl başladı? Dolar bugün kaç lira oldu? Sanal para piyasası son dakika gelişmeler haberimizde…

Güncel Döviz Fiyatları ve Piyasa Gelişmeleri!

Güncel döviz fiyatları piyasanın endişeleriyle yükselişe geçti. Endişelerin merkezinde ise ABD Merkez Bankası yeni başkanı tarafından yapılan, faizlerin kademeli olarak artmaya devam edeceği açıklaması yer aldı. Piyasaların beklentisi bu sene bankanın üç kez faiz artırımına gideceği noktasında birleşti. Dolar ve Euro bu açıklama sonrasında yönünü yukarıya çevirdi. Doların seyrini ilk olarak Powell’ın ABD ekonomisine yönelik yaptığı pozitif açıklamalar değiştirmişti. Peki, dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro kuru kaç lira? Sanal para piyasalarında Bitcoin kaç dolar? İşte bu soruların yanıtı!

Dolar Ne Kadar Oldu?

Güncel döviz fiyatları incelendiğinde dolar bugün alışta 3,8105 lira oldu. Dolar satış fiyatı ise 3,8115 lira olarak işleme alındı.

Euro Güncel Fiyat!

Euro alışlarına 4,6817 seviyesinden başlayan piyasa, satışa yönelik işlemlere ise 4,6830 liradan başladı.

İngiliz Sterlini Açılış Kuru Kaç Lira?

Gün açılışında döviz piyasası İngiliz Sterlini alışlarını 5,2420 liradan yapmaya başladı. satış işlemlerinde ise 5,2650 liralık fiyat baz alındı.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin saat 08.57 itibariyle 10 bin 988 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar Oldu?

Ethereum aynı dakikalar düşüş yönlü hareketler sergilerken, azalış yüzde 0,83 civarında gözlemlendi. Küresel piyasalarda Ethereum’un işlem fiyatı ise 866 dolardan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri