Ekonomi

Güncel Döviz Kurları ve Piyasa Gelişmeleri! Dolar Bugün Ne Kadar?

Güncel döviz kurları 3 Nisan Salıya nasıl başladı? Haftaya sakin başlayan piyasa, yeni günün kurlarını sabah erken saatlerde belirledi. Peki, Dolar kuru bugün ne kadar oldu? İşte detaylar…

Güncel Döviz Kurları Son Dakika!

Geçen haftayı küresel piyasaların etkisi altında tamamlayan döviz piyasası, haftaya sakin denecek bir seyirle başladı. Haftanın ikinci işlem gününde dolar, bir önceki kapanışa göre yükselen bir grafikle açılış yaptı. Güncel döviz kurları vatandaşlar tarafından en çok araştırılan ve merak edilen gelişmeler arasında ilk sıralardaki yerini bugünde korudu.

Bilindiği üzere döviz piyasası ticaret savaşları endişesi nedeniyle son zamanların zirvelerine kadar tırmandı. Dolar yurtiçi piyasada 4 liralık sınırı aştı. Euro kuru 5 lirayı gördü. Kurlar piyasanın ateşini yükseltirken; geçen yıla ilişkin ekonomik büyüme rakamlarının açıklanması, büyümenin beklentinin üzerinde gerçekleşmesi döviz piyasasının yön değiştirmesini sağladı. Dolar kuru yeniden 4 liralık psikolojik sınırın altına indi. Bu gelişme piyasalar kadar vatandaşında derin bir nefes almasını beraberinde getirdi. Peki, güncel döviz kurları bugün nasıl? İşte piyasa gelişmeleri ve güncel fiyatlar…

Dolar Kuru Ne Kadar?

Dolar geçen haftayı 3,9544 lira olarak tamamlamıştı. Haftanın ikinci işlem gününe ise alışta 3,9795 liradan başladı. Saat 08.00 itibariyle dolar kuru satışta 3,9805 lira oldu.

Euro Ne Kadar?

Euro dünü 4,88 lira bandında tamamlarken, yeni günün ilk alış işlemlerini 4,8990 liradan yaptı. Satış kuru ise 4,9014 lira olarak gözlemlendi.

Euro/Dolar Paritesi Güncel

Euro/Dolar paritesi güne yatay başladı. Parite şu anlarda 1,2304 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para birimlerindeki düşüler Bitcoin’i de olumsuz etkiledi. Piyasanın en büyüğü olan Bitcoin bugün yüzde altının üzerinde değer kazanarak 7 bin 313 dolar seviyesine yükseldi.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum yeni güne 395 dolarlık işlem fiyatıyla başladı. Sanal para birimindeki yükseliş an itibariyle yüzde 4,56 seviyesinde!

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri