Ekonomi

Güncel Gram Altın Fiyatı ve Piyasa Gelişmeleri (03.04.2018)

Değerini her geçen gün artırmayı başaran gram altın yeni güne düşüşle başladı. Fiyattaki azalış bir önceki güne kıyasla yüzde 0,07 oldu. Güncel gram altın fiyatı ise 3 Nisan salıya 171 lira bandından başladı.

Güncel Gram Altın Fiyatı Yatırımcının Takibinde!

Güncel gram altın fiyatı saat 08.05 itibariyle alışta 171,24 lira oldu. Satış yönlü işlemlerde uygulanan fiyatsa 171,27 lira olarak dikkat çekti.

Altın, dünyanın en değerli madenleri arasında yer alırken, Türk toplumu için altın en güvenilir yatırım araçları arasında yer alıyor. Bu nedenle küçük yatırımcıda büyük yatırımcıda altın fiyatlarındaki değişimi ve piyasa gelişmelerini yakından takip ediyor. İnternet üzerinden yapılan aramalarda vatandaşlar “Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Cumhuriyet altını güncel fiyatı ne?” gibi soruların yanıtını ararken, sizler için 3 Nisan Salı gününün güncel altın fiyatlarını araştırdık! İşte yeni günün altın fiyatları ve fiyatlardaki güncel değişim…

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın yeni güne nasıl başladı? Çeyrek altın bugünün açılışında değerini yükseltti. Günün ilk alış işlemleri 272,36 liradan yapıldı. Satışlar için belirlenen fiyatsa 278,52 lira oldu.

Yarım Altın Güne Yükselişle Başladı!

Yarım altın bugün yatırımcısını memnun edecek bir artışa ev sahipliği yaptı. Gün açılışında yarım altın fiyatı yüzde 1,00 arttı. Alış fiyatı artış sonrasında 543,02 lira, satış fiyatı ise 557,04 liraya yükseldi.

Tam altın mı alacaksınız? Tam altın bugün bin 151 liradan satışa sunuldu. Alış fiyatı ise bin 123 lira seviyesinden gün açılışı yaptı.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını güne alışta bin 122 liradan başladı. Saat 08.50 itibariyle satışlar bin 134 liradan yapılıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri