Ekonomi

Hafta Sonu Altın Fiyatları (31.03.2018) ve Piyasa Gelişmeleri…

Altın fiyatları gelen rekorlar ardından, kısmen de olsa geriledi. 24 ayar gram altın ayın son günü olan 31 Marta dünkü kapanışa göre yükselişle başladı.

Altın Alacaklar Dikkat! Gram Altın Güne 168 Liradan Başladı!

Altın yatırımcısı hafta sonu fiyatlarını merak ederken sarrafiye grubundaki düşüş, altın almayı planlayanları memnun etti. 31 Mart Cumartesi gününün altın hareketlerini incelemek için internet başına geçen vatandaşlar piyasadaki hareketleri anlık olarak takip ederken, gram altın yeni güne 168 lira bandından başladı.

Çeyrek altın alacak veya bozduracak küçük birikimci ise çeyrek altın ne kadar oldu, bunu öğrenmek istiyor. Peki, bugün çeyrek altın kaç liradan satılıyor? Cumhuriyet altınının güncel fiyatı ne kadar? İşte hafta sonu altın fiyatları ve güncel piyasa hareketleri…

Gram Altın Kaç Lira?

Düşük işçilik maliyeti nedeniyle son zamanların favori yatırımlarından olan gram altın bugüne 168,58 liradan başladı. Satış fiyatı saat 09.12 itibariyle 168,68 lira oldu.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın Türk toplumunun hem birikim hem hediyelikleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu nedenle en merak edilen altın türleri arasında bulunuyor. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar? Çeyrek altın bugünün ilk alış işlemlerine 270,12 liradan başladı. Satışlarınsa 276,23 liradan devam ettiği dikkat çekti.

Yarım altın güne yükselişle başlarken, alış fiyatı şu anlarda 538,56 lira seviyesinde seyrediyor. Yarım altının satış fiyatıysa serbest piyasada 552,47 lira.

Tam altın birçok vatandaşın dikkatini çekmeye, yatırım olarak alınmaya devam ediyor. Tam altın bugün alışta bin 114 lira, satışta bin 142 lira oldu.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını ayın son gününe yatay seyirle başladı. Alış bugün bin 115 lira olurken, satış fiyatı bin 127 lira seviyesinde oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri