Hazır Web Sitesi Satın Al

Firma hazır web sitesi kullanmak isteyen kişiler için hazır web sitesi satışı gerçekleştiriyor. Bu siteler hazır temalardan oluşuyor ve kişiler yaptıkları işe uygun olan temayı tercih ederek kullanabiliyorlar. Ayrıca firma tarafından yapılan web siteleri 5 farklı dil seçeneğine sahip oluyor. Bu sayede hazır web sitesi satın al seçeneklerini kullanan kişiler farklı ülkelerde de hizmet verebiliyorlar.

Ayrıca paketlerin birçoğunda mobil cihaz entegrasyonu özelliği bulunuyor. Bu sayede kişiler web sayfalarını mobil cihazlar üzerinden de kullanabiliyorlar. Hazırlanan siteler Türkçe olarak hazırlanmış yönetim panellerine sahip oluyor. Bu da kişilerin firmaları ya da işleri için tercih ettikleri internet sitelerini kolayca yönetebilmelerini sağlıyor.

Web Site Paketleri

Web sitesi hazırlama ve satış sektöründe 8 yıldan fazla bir süredir varlık sürdüren firma 270 türde hazır web sitesi paketlerini kişilere sunuyor. Hazırladıkları siteler SEO optimizasyonuna göre hazırlandığı için kişilerin Google hedeflerinin karşılanmasını sağlıyor. Firma tarafından kişilere sunulan hazır web site paketleri arasında emlak, restoran, okul, eticaret, inşaat, dernek, kurumsal firma ve one page paketler yer alıyor.

Diğer Hizmetler

Firma hazır web sitelerin satışı dışında firmalar ve kişiler için hosting, domain ve modül satışları gerçekleştiriyor. Ayrıca isteyenlere firma bayiliğini de vererek kazanç elde etmelerine yardımcı oluyorlar. Kişiler bayilik paketlerini satın alarak firmaya ait web sitesi paketlerinin satışını yapabiliyorlar.

Hazır web sitesi satın al ve özelliklerine bakmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.