hermes-taksim-360-projesini-incelemeye-geldi
Ekonomi

Hermes Taksim 360 Projesini İncelemeye Geldi!

Dünyanın dev lüks giyim markalarından Hermes’in sahipleri İstanbul’a gelerek Taksim 360 projesini incelediler.

 Hermes’in Sahibi İstanbul’a Geldi

Dünyaca ünlü lüks giyim markası Hermes’in sahiplerinden olan Xavier Hermes İstanbul’a geldi ve kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde Beyoğlu’nda  yapılan Taksim 360 adlı projede incelemeler yaptı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan bilgi alan Xavier Hermes, İstanbul’un yenilendiğini bilmenin kendileri için müthiş bir şey olduğunu, bu projede pek çok kişinin oturmak isteyeceğini söyledi. Ahmet Misbah Demircan da İstanbul’un merkezindeki büyük bir renovasyonu ortaya çıkarttıklarını, hem Türkiye’de hem de yurtdışında 360 Taksim projesinin büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Taksim 360 Projesinde Sona Geliniyor

İstanbul’un pek çok ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü şu dönemde İstanbul’daki aynı alandaki çalışmalar da devam ediyor. Tarihi ilçelerden olan Beyoğlu’nda harabe ve bakımsız pek çok bina olduğunu da biliniyor. Bu ilçede de kentsel dönüşüm projeleri son hızla devam ediyor. Taksim Tarlabaşı’nda Taksim 360 adlı projede de sona yaklaşıldı. Beyoğlu Belediyesi ve Çalık Holding’in ortaklığında uygulamaya alınan projeye Türkiye’de ve yurtdışında bulunan yatırımcıların ilgisinin de büyük… Dünyanın önemli lüks markalarından olan Hermes’in sahibi Xavier Hermes İstanbul’daki Takim 360 projesi ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere geldi. Xavier Hermes ile Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan birlikte bir basın toplantısı düzenlediler ve projenin son durumu ile ilgili değerlemeler yaptılar.

Avrupa’nın En İyi Kentsel Dönüşüm Ödülünü Aldı

Taksim 360 projesi ile değerlendirmeler yapan Beyoğlu Belediye Başkanı bu projenin önemli bir proje olduğunu, Taksim 360 ile Avrupa’nın en iyi kentsel dönüşüm ödülünü aldıklarını, projede çalışan mimarların hepsinin yerli olduğunu, 10 yıl gibi bir süreden sonra önümüzdeki 2 ay içinde ilk parçaların uygulamaya alınacağını, 370 adet tarihi binanın aslına uygun şekilde yapıldığını, projenin tanıtımına katkı sağlayacak yatırımcıların bulunması için çaba sarf ettiklerini, Türkiye’de inşaat sektörünün ileri düzeyde olduğunu ve projelerin kısa sürede bitirildiğini söyledi.

Xavier Hermes de Konuştu

Hermes’in sahibi Xavier Hermes de Taksim 360 adlı proje ile ilgili değerlendirmeler yapmak üzere İstanbul’a geldiğini, kendisinin bu şehri çok iyi tanıdığını, Taksim 360 projesinin Avrupa’da ödüle layık olmasına şaşırmadığını, bu projenin zaten bunu hak ettiğini düşündüğünü söyledi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri