,
Memur Alımı

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapacak!

ICBC Turkey Bank, Çağrı Merkezi’nde görevlendirmek üzere çağrı merkezi temsilcisi kadrosuna banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Dünya’nın en büyük bankaları arasında yer alan, 43 farklı ülkedeki 17 bine yakın şubesiyle, 465 milyon bireysel, 5 milyon kurumsal müşteriye hizmet veren ICBC’nin Türkiye iştiraki olan ICBC Turkey Bank A.Ş., çağrı merkezine gelen aramalara yanıt vermek, müşterilerin taleplerini karşılamak, kredi kartı gibi bankacılık ürünlerini iptal eden müşterileri geri arayarak, bankaya kazanımını sağlamak ve banka tarafından düzenlenen kampanyalar kapsamında promosyon ürünleri, anketler, pazarlama gibi konular için müşterileri arayarak iletişim kurmak konusunda görev alacak çağrı merkezi personeli alımı gerçekleştirecek.

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Personeli Alımında Aranan Şartlar

ICBC Turkey, çağrı merkezi kadrosu için iş başvurusu yapacak olan adayların en az üniversite mezunu olmalarını önemsiyor. Adayların çağrı merkezi deneyimi olmasını da pozitif ayrıştırıcı bir özellik olarak kabul eden banka, 23.00-07.00 ve 01.00-09.00 gibi gece vardiyalarında da görev alabilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıllık tecile sahip olan, ses tonu ve diksiyon açısından kulak doyurucu ve ikna edici olan aday arayışı gerçekleştiriyor.

Banka iş başvurusunda bulunacak olan banka personeli adaylarının düzgün bir diksiyon, iyi bir ses tonu, takım ile çalışma konusunda maksimum uyum ve iş disiplini konusunda titiz olmasına dikkat ediyor.

ICBC Turkey Banka Personeli İş Başvurusu

ICBC Turkey Bankası, yukarıda bahsedilen şartları sağlayan adayların iş başvurusu yapmalarını talep ediyor. Adayların iş başvurusu aşamasında cep telefonu, e-mail gibi iletişim bilgilerini doğru girmelerini talep eden banka, işe alım gerçekleştirilecek olan adayların bu iletişim kanalları üzerinden bilgilendirileceğini ifade ediyor.

ICBC Turkey Bank tarafından 14 Mart 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla, gerekli şartları sağlamanız halinde 18 Mayıs 2018 tarihine kadar banka personeli iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/icbc-turkey/cagri-merkezi-temsilcisi-is-ilani/783454