inonu-universitesi-sinavsiz-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak
Memur Alımı

İnönü Üniversitesi Sınavsız Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

İnönü Üniversitesi tarafından sözleşmeli personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Sınavsız Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Malatya’da bulunan İnönü Üniversitesi’nde görev verilmek üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada kamu personel alımları ile ilgilenerek başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar da bildirildi. Devlet Memurları Kanunu kapsamında işe alımı gerçekleştirilecek olan adaylar İnönü Üniversitesi’nin çeşitli birimlerinde görev alacaklar. Adayların işe alımı sırasında sadece 2016 yılında düzenlenen KPSS B grubu puan sıralamasının baz alınacağı, kamu personel alımı sözlü sınavı ya da yazılı sınavı yapılmayacağı da açıklamada yer alan bilgiler arasında bulunuyor.

154 Sağlık Personelinde Aranan Şartlar Nelerdir?

Toplam olarak 154 kişiye ihtiyaç duyulan İnönü Üniversitesi personel alımları için başvuru yapacak olan kişiler arasından 130 kişi hemşire olarak, 20 kişi sağlık teknikeri olarak, 2 kişi fizyoterapist olarak, 2 kişi de psikolog olarak işe alınacak. Bu kişilerin başvuru yapacakları pozisyona dair yüksekokullardan mezun olmaları Malatya İnönü Üniversitesi tarafından isteniyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde yer alan şartlara uyuyor olması, emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ve bir ilişiklerinin kalmamış, muaf ya da tecilli olmaları, devlet memuru olmasına engel bir akıl hastalığı probleminin olmaması gerekmektedir.

Sağlık Sözleşmeli Personel Alımları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sözleşmeli sağlık personeli alımı başvurusu yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihinin 2 Mayıs 2018 tarihi olduğu bildirildi. Adayların başvuru dilekçesi, özgeçmişleri, 1 tane vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanının fotokopisi, KPSS’de kaç puan aldığını gösteren belge ile birlikte belirtilen son başvuru tarihine kadar İnönü Üniversitesi’ne şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. İşe alımı netleşen adayların isimleri başvuruların sona ermesinden sonra 30 gün içinde Üniversite’nin internet adresinden açıklanacaktır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri