Ekonomi

İş Bankası %1,77 Düşük Faiz ile kredi nasıl çekilir?

Kredi faiz oranlarının yüksek olduğu bugünlerde İş Bankası Mart sonuna kadar uygun faizle kredi veriyor. Kısa süreli geçerli olan bu kampanyadan faydalanma şartları neler?

Mart Ayı Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyamız kapsamında müşterilerimiz her türlü ihtiyaçları için aylık %1,77’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan aylık eşit taksitlerle veya kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanabiliyor.
 
Aylık %1,77’den başlayan faiz oranları ile kredi kullanmak için şubelerimize başvurabilirsiniz.
Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda.
Faiz oranı Findeks Kredi Notuna göre değişkenlik göstermektedir. %1,77 faiz oranı Findeks Kredi Notu 1.600 ve üzerinde olan müşterilerimize yönelik olup, 24-60 ay vadede geçerlidir. Örnek faiz maliyet tablosunda yer alan aylık taksit tutarları ilgili faiz oranı, kredi tutarı ve vade seçenekleri için geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Tablodaki tahsis ücretlerine %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup, kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre; tahsis ücreti ise kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Banka kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Findeks Kredi Notunuzu gösteren Risk Raporunuzu
•  İşCep’ten Krediler > Kredi Risk Raporu
•  İnternet Şubesi’nden Kredilerim > Kredi Risk Raporu
•  Bankamatiklerden Bilgi Sorma > Kredi Risk Raporu adımlarını takip ederek veya size en yakın İş Bankası Şubesinden alabilirsiniz.