Memur Alımı

İŞKUR Memur Alımı İlanı Başvurusunda Son Gün!

İŞKUR memur alımı için sona yaklaşıldı. Kurum açık kadrolarına yönelik yapacağı alımla hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu kapsamda İŞKUR memur alımı sözleşmeli statüsünde yapılacak. İlana göre kuruma yerleştirilecek kişi sayısı 11 olacak.

İŞKUR Memur Alımı İlanı Şartları Neler?

Kısa adı İŞKUR olan Türkiye İş Kurumu kadrosunu genişletmeye bu yılda devam edecek. Kurum binlerce kişinin iş bulmasına aracılık ederken, işverenlerin personel alım ilanlarını da yayımlıyor.

Türkiye İş Kurumu üzerine aldığı sorumluluğu eksiksiz yerine getiriyor. İşlerin zamanında yetişmesi adına kurum personeli olağan üstü bir çaba harcıyor. Yönetimse hizmet kalitesini artıracak planlar yapıyor. Bu kapsamda alınan karar göre İŞKUR yeni personel alımı yapacak.  Söz konusu ilan kurumun resmi internet sitesinde yayımlandı. Peki, 11 kişilik sözleşmeli memur alımı ne zaman yapılacak. Adaylar başvurularını nereye yapacak? İşte detaylar…

Yayımlanan ilana göre İŞKUR memur alımı çözümleyici ve programcı kadrolarına yönelik olacak. Kuruma yerleştirilecek çözümleyici sayısı 6 kişi olacak. Programcı kadrosuna ise 5 kişi alınacak. Adaylarda 2016 yılı KPSS puanı aranacak. Başvuru için en düşük puansa 60 olacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurularsa bugün yani 28 Şubat 2018 tarihinde bitecek. Sizde İŞKUR memur alımı ilanına başvurmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Başvurular kurumu resmi internet sitesi üzerinden alınacak başvuru formunun doldurulması ve diğer belgelerin İŞKUR Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına verilmesiyle tamamlanacak. Yapılan açıklamaya göre adaylar çözümleyici ve programcı pozisyonlarından sadece bir tanesine başvurabilecek.

İlanla ilgili diğer ayrıntıları öğrenmek için Kurumun resmi internet sitesini ziyaret edebilir, tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri