istanbul-universitesi-yeni-sozlesmeli-personeller-ariyor
Memur Alımı

İstanbul Üniversitesi Yeni Sözleşmeli Personeller Arıyor!

İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri’ndeki personel açıkları nedeniyle 300 hemşire ve 1 sağlık personeli işe alınacak.

İstanbul Üniversitesi Yeni Personel Alımları

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan işe alımlar ile ilgilenen adayların merak ettikleri tüm soruların cevapları haberimizin devamındadır. Üniversite tarafından yapılacak olan elman alımları hakkında yapılan duyuruda başvuru sahiplerinde bulunması gereken özellik ve nitelikler ile diğer tüm ayrıntılar da belirtildi. Yapılan duyuruya göre sözleşmeli hemşire iş başvurusu yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan koşullara göre işe alınacağı bildirildi.  300 hemşireden ve 1 sağlık personelinden oluşacak olan yeni personellerin hangi okullardan mezun olması gerektiği de İstanbul Üniversitesi’nin duyurusunda yer aldı.

Sözleşmeli Hemşire Personel Alımları

Kamu sözleşmeli personel alımları ile ilgili başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı kanunda belirtilen şartları yerine getiriyor olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık ya da emeklilik maaşı almıyor olmaları, haftalık olarak 40 saati aşmamak üzere geceleri de çalışacak olmayı kabul ediyor olmaları, 2016 KPSS’ye girmiş ve sonuç belgesinin ellerinde olmaları, işe alındıktan sonra istifa sebebiyle sözleşmelerinin iptal edilmesi durumunda iptal tarihinden başlamak üzere 1 yıl boyunca kamu personeli iş başvurusu yapamayacak olmayı kabul ediyor olmaları gerekiyor.

İstanbul Üniversitesi İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi iş başvuruları ile ilgili tüm detaylar İstanbul.edu.tr adresinden öğrenilebilir. Başvuru yapmak isteyenlerin bu adresten temin edecekleri başvuru formunu doldurarak İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuru yapmaları isteniyor. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.