Gündem

İstanbul’da Kiralık Vinç Kiralamak İsteyenler İçin En İyi Tercih

 

İnşaat işlerinde vinçler sıklıkla kullanılan iş makineleri arasında yer alıyor. Küçük ya da büyük çaplı hemen hemen her inşaat işinde irili ufaklı vinç makinelerine rastlamak mümkündür. Bu vinçler çok yükseklere istenilen yükleri çıkarmada en iyi yöntem olarak öne çıkıyorlar.

Vinçler, kas gücüne gerek kalmadan yüklerin yukarılara taşınması için tasarlanmış sistemlerdir. Eskiden inşaatlara yükler kas gücüyle taşınıyordu. Bu da inşaat işçilerinin kısa zamanda yorulmasına ve yüklerin geç taşınmasına yol açıyordu. Bu nedenle bu ihtiyaca yönelik olarak vinçler ortaya çıktı.

Vinçler özellikle çok yüksek katlı ve büyük ölçekteki binaların yapımında büyük faydaları oldu. İlk keşfedildikleri günden beri inşaatlarda kas gücünün yerini alarak inşaatları büyük ölçüde hızlandırmıştır. EN popüler vinç firmaları Volvo, Hidrokon ve Hiyap marka vinçler olarak bilinmektedir.

İstanbul’da da yılda sayısız inşaat oluyor. Bunlar çok büyük çaptan çok küçük çapa kadar hepsi vinçe ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle şantiyeyi yürütenler kiralık vinç makinelerine ihtiyaç duyuyorlar. İstanbul’da vinç kiralama dendiği zaman akla Sepetli Kiralık Sepetli Vinç firması  geliyor. Firmanın internet sitesinin linki www.sepetlivinckiralama.net olup siteden firmayla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak mümkün.

Sepetli Vinç Kiralama

Vinç kiralamak genellikle saat ücreti üzerinden hesaplanıyor. Vinçlerin saatlik kullanım ücretleri çok yüksek tutarlarda olabiliyor. Bu nedenle de ucuza vinç kiralama yapmak büyük önem taşıyor. Sepetli Kiralık Sepetli Vinç firması  da diğerlerine göre daha düşük fiyatıyla öne çıkıyor.

Sepetli Vinç Kiralama Makineleri

Firmanın makine otoparkında hemen hemen her türden vinçler mevcuttur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre bu vinçler inşaatlara yönlendirilebiliyor. İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bir inşaat olduğu zaman onları arayarak vinçlerini kiralamak mümkündür. Her türlü vinç makinesi ihtiyaçlarında firmayı internet sitesindeki iletişim adreslerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Firma oldukça deneyimli bir firma olup tecrübeli vinç operatörlerini istihdam ediyor. Bu nedenle firmayı tercih ederek inşaatınızı emin ellere bıraktığınızdan emin olabilirsiniz.

Firmanın hangi tür makinelerde hizmet verdiği göstermek istiyoruz. Firmanın parkında bulunan tüm makineleri liste halinde sıraladık.

  • Sepetli Vinç
  • Sepetli Platform
  • Jumbo Sepetli Vinç
  • Hiyap Vinç
  • Mobil Vinç
  • Makaslı Platform

Görüldüğü üzere inşaatlarda kullanılabilecek her türlü vinç benzeri makine firmanın otoparkında mevcuttur. Bu makinelerden birine ihtiyacınız olduğu zaman en deneyimli firma Sepetli Kiralık Sepetli Vinç firmasıdır.

Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Firma İstanbul’un birçok farklı yerinde hizmet veriyor. Adalar, Çatalca gibi çevre ilçelerde bile hizmet vermektedir. Bunun dışında Nispetiye, Halkalı, Atatürk Oto Sanayi, Sanayi Mahallesi, Mahmutbey, Bahçelievler ve Beykoz gibi yerlerde de hizmet vermektedir. Görülebileceği üzere Sepet Kiralık Sepetli Vinç firmasının İstanbul üzerinde geniş bir ağı vardır. İstanbul’un hemen hemen her yerinde yapılacak inşaatlarda firmayı arayarak inşaat işlerinde kullanabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı