Gündem

Karabağlar Vaillant Servisi

 

Karabağlar Vaillant Servisi olarak son yıllarda kombi kullanımının oldukça fazla arttığını söyleyebiliriz. Kombi kullanımının ülkemizde artış göstermesi doğalgazın diğer yakıtlara göre daha uygun fiyatlı olması ve daha temiz bir şekilde evlerimize kombi ve doğalgaz ile ısı sağlayabilmemiz olarak sayılabilir. Kombiler uzun süre hiç arıza yapmadan kullanmaya uygun olan cihazlardır. Kombi kullanımının en iyi şekilde yapılabilmesi için kombilerin yılda bir kez mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin kullanım ömürleri dışında bile kullanılabildiği gözlemlenmektedir. Karabağlar Vaillant Servisi olarak tarafımızca kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği yapılmaktadır. Tüm yapmış olduğumuz kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Kombilerin arızaları kullanım şekillerine göre gelişebildiği gibi, bazı zamanlarda da hiçbir aksilik yokken kombinin arızalandığı gözlemlenebilir. Kombinin hiçbir sıkıntı yokken arızalanma nedeni genellikle sistematik arızaların ortaya çıktığını göstermektedir. Kombiden sıcak su gelmemesi, kombinin sesli çalışması ve kombinin su damlatması arızası bazı zamanlarda kombinin tesisatının yanlış tasarlanması nedeni ile oluşmaktadır.

Vaillant Kombi Patlamalı Yanma Arızası

Kombilerde patlamalı yanma arızası sıklıkla görülen arızalardan birisidir. Bazı kombi patlamalı yanma arızaları büyük sorunlar nedeni ile oluşsa da bazı patlamalı yanma arızaları kombide hiçbir sorun yokken görülebilmektedir. Kombinin patlamalı yanmasına birinci neden kombinin yanma esnasında pilot ve çakmak arasında oluşan çok küçük zamanda çıkan ateş çıkan gazın etrafını sardığından patlamalı yanma oluşabilmektedir. Bu pilotun tamiri ile ortadan kaldırılabilecek bir arıza çeşididir. Bazen de bu arıza pilota sıkışmış olan bir toz nedeni ile görülür. Gaz çıkışına yerleşen toz temizlendikten sonra genellikle kombi patlamalı yanıyor arızası ortadan kalkacaktır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri