İddaa severler kupon hazırlamadan önce güvenilir analizler, yorumlar ve tahminler yapacak bir site arayışına giriyorlar. Banko maçlar ve banko kuponlar konusunda bilgi almak isteyenlerin www.tahminx.com adresini ziyaret etmeden kuponlarını oluşturmamalarını tavsiye ediyoruz.

Tahminx’in İçeriğinde Neler Var?

Tahminx sitesine girdiğinizde maçların analizlerini, tahminlerini detaylarıyla öğrenme şansına sahip olduğunuzu söyleyelim. İddaa tahminleri yanında NBA ve Tenis tahminlerini de öğrenme şansına sahipsiniz.

İddaa Tahminlerinde Neler Var?

Kupon oluştururken Tahminx’i ziyaret ederek 2.5 gol üst tahminleri, skor tahminleri, karşılıklı gol var/yok tahminleri, kasa katlama, korner bahis tahminleri ve ilk yarı gol olur tahminlerini düzenli bir şekilde tahmin edebilir banko kuponlar oluşturma şansına erişebilirsiniz.

Her tahminin içeriğinde tablo halinde takımların istatistiklerine erişebilir ve kupon oluşturma aşamasında tüm detaylara hakim olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Tahminx bunun yanında, NBA tahminlerini de paylaşarak takımların tüm güçlü-zayıf yönlerini sizlere sunuyor ve size sunduğu önerilerle yüksek kazanç elde etme fırsatı yakalıyorsunuz.

Tahminx yukarıda belirtilenlerin dışında tenis maçı analizleri ve oranı düşen maçları da sizlerle paylaşıyor.