Ekonomi

Kenton’dan Büyük Bir Hamle

Kenton Gıda, İstanbul Haliç Kongre Merkezi içerisinde 11 ila 12 Nisan tarihinde yapılacak olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve de Fuarı’nda bütün ziyaretçilerini ağırlamış olacak.

10. Defa Buluşacaklar

Yerel zincir marketler, 11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 10’uncu kez bir araya gelecek. TPF tarafından düzenlenen YZB 2018, üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmaları aynı çatı altında buluşturacak. Türkiye’nin yerli ve köklü markası Kenton da bu etkinlikte standıyla yer alacak.

Açıklama Yaptı

Kenton Gıda Pazarlama Müdürü Esin Setol yaptığı açıklamada; ‘’Perakende sektör profesyonellerinin yer alacağı bu etkinlikte olmaktan gurur duyuyoruz. YZB Fuarı sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Fuarda T27 nolu standımızda yeni ürünlerimizin tadımını yerel zincir market temsilcileri ve sektörün önde gelen üretici markaları ile beraber gerçekleştireceğiz. Yeni ürünümüz Manolya Puding başta olmak üzere, ürünlerimizi denemek isteyen herkesi standımıza bekliyoruz” dedi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri