kiptas-silivri-konutlarina-3-gunde-2-bin-basvuru-geldi
Ekonomi

KİPTAŞ Silivri Konutlarına 3 Günde 2 Bin Başvuru Geldi!

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün lider firmalarından olan KİPTAŞ’ın Silivri’deki konutlarına 3. etap başvurularında 3 günde 2 binden çok talep geldi.

Projede 1.508 Adet Sosyal Konut Yer Alıyor

KİPTAŞ tarafından Silivrsi’de üretilen konutlarla ilgili kabul edilen 3. Etap başvurularına rekor düzeyde talep geliyor. 1.508 adet sosyal konuttan oluşan proje ile ilgili başvurular devam ediyor. Kaliteli yaşam alanlarını İstanbul’un her yerine taşıyan KİPTAŞ, yaşanabilir konforlu projeler sunmaya devam ediyor.

İstanbullulara Uygun Fiyatla Ev Sahibi Olma İmkanı

KİPTAŞ’ın projelerinden biri olan Silivri’deki konutların üçüncü etap başvuruları vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 3 gündür devam eden KİPTAŞ konutları başvurularına 28 Mart – 29 Mart tarihlerinde 2 binden çok kişi müracaat etti. Projeye sadece ilk kez konut satın alacak kişiler başvuru yapabiliyorlar. Projenin amacının İstanbul’da ikamet eden ve evi olmayan kişilerin uygun fiyatla ve uygun ödeme şartları ile ev sahibi olmasının sağlanması olarak açıklandı.

Başvurular 28 Mart’ta Başladı

Orta gelirli ve dar gelirli aileler için geliştirilmiş olan KİPTAŞ Silivri Konutları hakkındaki başvurular 28 mart 2018 tarihinde başladı. Deniz gören daireleri, estetik mimarisi ve birinci sınıf malzemelerin kullanılmış olması ile dikkat çeken proje konumu ve sahip olduğu soysal alanlarda da ilgi görüyor. Bulunduğu bölgenin değişimine liderlik edecek düzeyde olan KİPTAŞ Silivri evleri konforlu bir yalan sunan alanları ve zengin sosyal donatıları ile başvuruların da rekor düzeyde olmasını sağladı.

KİPTAŞ’tan Cazip Ödeme Şartları

Alt gelir ve orta gelir grubuna hitap eden KİPTAŞ Silivri konutları projesinde 92 metrekare alana sahip 2+1 daireler 195 bin liradan başlıyor. 112 metrekare alanlı 3+1 dairelerin başlangıç fiyatı da 215 bin lira… Projeden konut satın alan vatandaşlar 36 ay vade farksız ödeme imkanının yanında yüzde 20 oranında peşinat, 120 aya varan vade seçenekleri olan banka kredilerinden de faydalanabiliyorlar.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri