Peşinatsız ve kira ödev gibi ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme planı ile ev sahibi oluyor. Beklenen haber geldi. Ev sahibi olmak isteyenlere özel kredisiz ödemeler başladı. Kira ödeyerek ev sahibi olmanın yolu açıldı.

Ev almak isteyenler kredi çekmeden metrekare üzerinden veya sertifika sayesinde evin bir bölümünü satın alabilir. Ev almak için bankalardan kredi çekerek borçlanıyor. Daha sonra yıllarca bu borcu ödemeyle uğraşıyorlar.

Artık kredi işlemleriyle uğraşmadan kira öder gibi ev alma yolu açıldı.

Kira Öder Gibi Ev Almak İstiyorum Diyenler Ne Yapmalı?

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler bankaların sunduğu kredi projelerine yöneldi. Devletin konut almak isteyenlere özel indirimli kredileri hayata geçirdi. Düşük faiz ve on beş yıl uzun vadeli krediler sayesinde konut almak kolaylaştı.

Bankaların sunduğu ev kredisi sayesinde uzun vadeli olarak ev sahibi olabilirsiniz. Herhangi dosya yüküyle uğraşmadan bankalardan konut kredisi çekebilirsiniz.

Banka Kredisiz Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak için bankaların sunduğu düşük kredilerden yararlanabilirsiniz.

Yalnız konut kredisi çekmeden ev almak isteyenler:

  • Kooperatiflere başvuru yaparak
  • Senet karşılığında
  • Sertifika veya metrekare satış sistemi
  • TOKİ çekilişlerine katılarak.
  • İnşaat halindeyken yarı peşinat yarısı taksitle
  • Bu gibi seçeneklerle kredi çekmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İstiyorum

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler öncelikle bankaların sunduğu kredi faizlerini incelemelidir. Devlet desteği ile bankaların sunduğu uzun vade ve düşük faizle beraber konut sahibi olabilirsiniz. Uygulanan bazı yöntemler sayesinde emlak firmaları peşinat almadan konut satışı sunuyor.

Senetle ev almak isteyenler ise belli peşinat ödemeden taksitlendirme şeklinde ev sahibi oluyor. Ödemeler planı çıkartılır ve aylık kira öder gibi ev sahibi olursunuz.

Konuta Yatırım Yapmak İsteyenler Ne Yapmalıdır?

Konuta yatırım yapmak isteyenler için devlet destekli banka kredilerini incelemesi gerekir. Kredisiz taksitle ev sahibi olmanızı sağlayan birçok firma mevcuttur.

Mesken finans yatırımlarınızı doğru şekilde değerlendirmenizi sağlar. Konut sahibi olmak isteyenlere özel kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olma yolunu açtı.

Kaynakça: https://www.meskenfinans.com.tr/