Evlerde insanların en fazla kullandıkları ve kirlettikleri eşyalar arasında hiç şüphesiz halıların yer aldığı söylenebilir. Kadınların ve aile bireylerinin düzenli olarak sildiği ve süpürdüğü halıların hijyenin sağlanması adına birçok yönteme başvurulur. Fakat hiçbir yöntem halının yıkanması kadar olumlu bir sonuç vermez. Bu durumda modern yöntemlerle halıları yıkayan merkezlerin tercih edilmesine neden olur.

Halı yıkama tuzla adından sıkça söz ettiren öncü bir yıkama merkezidir. Müşterilerine bu noktada sağlam hizmet sunan firma, halıların adresten alınması ve teslim edilmesini sağlıyor. Sunulan bu hizmetten firma herhangi bir ücret talep etmiyor. Özellikle oldukça kirlenmiş halıların bile neredeyse yeni hale gelmesini sağlayan firmanın sunduğu hizmetler sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

Sunulan Diğer Hizmetler

Tuzla halı yıkama merkezi tarafından sunulan hizmetler sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Firmanın halıların dip temizliğini yapması, sertleşen halı zemininin yumuşatıcılar eşliğinde esnemesine yardımcı olunması vb. gibi hizmetler yer alıyor. Firmanın teknolojik gelişmelere açık olması ve bu gelişmelere ayak uydurması da bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkıyor.

Anlık İletişim Desteği

Tuzlada halı yıkama telefon aracılığı ile de müşterilerine gerekli desteği sunmakta. Bu hat üzerinden arama yapan müşterilerin yıkama desteği, ürünün ne zaman teslim edileceği vb. gibi konular hakkında da bilgi alması sağlanıyor. Siz de telefonla arayarak dilediğiniz bilgiyi alabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.