Memur Alımı

Kızılay’a Tecrübeli Tecrübesi Personel Alınacak- Kızılay Eleman İlanı

2019 Ocak döneminde personel alımı yapılacağını duyuran Türk Kızılayı; personelde aradığı şartları, başvuru tarihlerini kendi kariyer sitesinde paylaştı.

Türk Kızılayı’nın kendi kariyer sitesinde yayınladığı duyuruya göre; kurumun çeşitli şehirlerde açık pozisyonlara personel alımı yapılacak. İlanda tecrübeli tecrübesiz personel alımı yapılacağı ifade edilirken çeşitli şehirlerde farklı departmanlarda istihdam edilecek.

Türk Kızılayı’nın Personel Alacağı Departmanlar

Türk Kızılayı yayınladığı duyuruda alım yapılacak personel ve departmanları; “Doktor, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Reporting/ Data Specialist, Program/ Project Assistant ve Gençlik Çalışanı” şeklinde açıkladı.

Başvuru Şartları

Adaylarda aranan nitelikler ise kurumun kariyer sitesinde şöyle sıralandı;
-Tıp doktorları için; tıp Fakültesi mezunu, iyi derecede İngilizce bilen, tam zamanlı çalışabilecek, takım çalışması yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan, mecburi hizmetini tamamlamış, askerliğini yapmış, uzman veya pratisyenlerden Kastamonu, Çorum, Rize, Çorlu, Bursa, Kilis, Ordu, Kars, Adana, Erzincan, Van, Mardin illerinde çalışacak
Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu için; Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun olmak, en az 2 yıl deneyimli, analiz yorumlama ve raporlama yapabilen, iletişim kurabilen, iş takibi sonuçlandırma ve sorumluluk alabilen, problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, erkek adaylar için askerliğini yapmış, yada tecilli ve Kilis, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep illerinde çalışacak
Gençlik çalışanı için; Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, pedagojik formasyon sahi, yada en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, iyi derecede Arapça bilen, iletişimi güçlü, ekip çalışmasına ve gelişime açık, MS Office programlarını etkin kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, erkekler için askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli olanlardan Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, İstanbul, Konya, Ankara, Kilis, Adana, Bursa, İzmir, Kayseri illerinde çalışacak personeller alınacak.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacak?

Türk Kızılayı’nın personel alım ilanına başvurma isteyen ve şartları taşıyan adayların kurumunun kariyer sitesi üzerinden başvuru yapması gerekiyor.
İlana başvurmak isteyen adaylar kurumun kariyer sitesi olan www.kizilaykariyer.com internet sitesine giriş yaparak üye olmaları sonra açık pozisyonları ve alım yapılacak illeri inceledikten sonra ilanın alt kısmında bulunan ilana başvur butonuna tıklayıp açılan sayfada giriş bilgilerini doldurarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri