Koltuk asansörü özellikle merdiven olan ve iki veya üç kattan oluşan evlerde tercih edilen bir asansör sistemidir. Merdiven korkuluklarına monte edilen ve bir koltuk ile asansör taşımacılığı yapan bu sistemler hem çok ergonomik hem de oldukça güvenli yapılardır.

Sizlerde iki ya da daha fazla kattan oluşan ve arasındaki erişimi merdiven ile sağladığınız tüm yapılarınızda bu merdivenleri kullanmakta zorlanan yaşlı aile fertleri ya da tek başına hiçbir surette kullanamayan engelli yakınlarınız için merdiven asansörü sistemi kurdurabilirsiniz. Bu sistem sayesinde yalı ya da engelli bireyler merdivenleri kullanmadan kolay ve güvenilir bir şekilde katlar arasında iniş veya çıkış işlemi yapabilmektedir.

Bu merdiven asansörleri aynı zamanda yaşlı asansörü ya da engelli asansörü olarak ta bilinmektedir. Korkuluk boyunca bir sistem üzerinde hareket eden bir koltuk ile dar ya da dik merdiven yapılarında dahi kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Bu sistemler merdiven yapınız nasıl olursa olsun kolaylıkla entegre olabilmektedir.

Erimas Asansör Sistemleri İle Merdiven Asansörleri

Sizlerde ev ya da katlı tüm yaşam alanlarınıza merdiven asansörü kurdurmak istiyorsanız bunun için Erimas Asansör Sistemleri firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak sizlere çok farklı sistemlerde çalışan asansör modelleri sunuyoruz. Tüm modellerin kurulum ve servis hizmetini de saplayan firmamız ile en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. En geniş ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız ile en hızlı hizmeti tercih edebilirsiniz.