2007 yılı itibari ile faaliyetlerine başlayan ve günümüze kadar birçok farklı firma ve şirkete ar-ge yönetimi konusunda hizmet vermeye devam eden Etkin Proje, 13 yıllık deneyimi sonucunda birçok farklı girişimciye KOSGEB ile konularda da danışmanlık hizmetini beraberinde sunmaktadır. Türkiye ve uluslar arası alanda birçok projenin başarısına imza atan danışmanlık sitesi, bu özelliği nedeni ile birçok firma ve girişimci tarafından tercih ediliyor.

KOSGEB Desteği Nasıl Alınır?

Birçok girişimci tarafından merak edilen konuların başında gelen KOSGEB desteği, birçok farklı değişkene göre girişimciye sunulabilen bir yardım paketidir. KOSGEB destekleri konusunda da birçok girişimci firma veya şirkete danışmanlık hizmeti sunan Etkin Proje, proje hazırlama ve yürütme aşamasında bu firmalara desteklerini sunarak KOSGEB desteğinin alımı sırasında oldukça avantajlı ve başarılı sonuca ulaşan destek programlarını sağlıyor. etkin proje kosgeb destekleri adı altında; Ar-ge ve inovasyon destek programları, iş birliği destek programları, işletme geliştirme destek programları gibi birçok farklı başlık altında hizmetini veren Etkin Proje, bu bağlamda girişimcilere en çok destek çeşidini sağlayan danışmanlık şirketlerinden biridir.

TÜBİTAK Ar-Ge Destek Programları

TÜBİTAK için üretilen ve yüksek ar-ge gücüne sahip bir potansiyeli bulunan girişimci şirketler için verilen hizmet, bu şirket ve ürünlerin destek hizmeti yardımı ile ulusal ve global alanda başarı elde etmelerinin hedeflendiği bir danışmanlık programıdır. Ürünlerin projeye en uygun hale getirilmesi, proje haline dökülmesi ve sağlıklı bir yol haritası oluşturan Etkin Proje, bu tür şirketler için sunduğu destek programları ile birlikte, sunulan ürünün en çok yardım ve destekten faydalanmasını hedeflemektedir.

Referans Proje ve Şirketler

On üç yıla varan tecrübenin sonunda, toplamda 100 milyar TL gibi bir proje büyüklüğüne sahip olan danışmanlık şirketi, %95’e yakın başarı oranını yakalayarak destek proje hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir. 150’den fazla şirkete danışmanlık hizmeti vererek; AVEA, Bosch, Dimes gibi ulusal anlamda tanınan birçok firma ve şirkete sunduğu hizmetler ile başarıları yakalamayı sağlamıştır. Aynı zamanda farklı kategorilerde yer alan girişimciler için birçok farklı destek projeleri bulunmaktadır.