Perşembe, Kasım 15, 2018

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Nasıl Alınır? İşte Şartları!

Türkiye'de vatandaşların mutlu ve huzurlu bir aile hayatına en az masrafla başlangıç yapabilmeleri için devlet destekli evlilik kredisi sunulmaktadır.

Faizsiz Kredi Nedir? Hangi Bankalar Faizsiz Kredi Verir?

Son zamanlarda kredi faizlerinin dalgalanmalarından ötürü iniş halinde iken tüketiciler olarak az faiz ta da faizsiz kredi alabilmek adına bankalara müracaat etmeye başladı.

Kredi Notu Sorgulama! Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi notu sorgulama, kredi başvurusu yapmadan önce, kredi sicilinin temiz kalması için oldukça önemlidir. Sahip olunan kredi notunun düşük olması halinde yapılacak başvuru için sonuçlar tahmin edilebilir.

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar!

Kredi sicilinin temiz olması ve kredi notunun yüksek olması, vatandaşların bankalardan kredi çekebilmesi için oldukça önemlidir. Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar ise dönem şartlarına göre değişiklik arz etmektedir.

Öğrenim Kredisi Ödemeleri Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Her yıl boyunca birçok üniversite öğrencisi, almış olduğu öğrenim kredisi sayesinde mezun olmayı mümkün bir hale getirmiştir. KYK öğrenim kredisi borcuna sahip olan kişilerin, mezun olduğu süreden sonra iki yıl içinde bu alanda geri ödeme yapması gerekir.

KOSGEB Desteği Verilen Sektörler

Günümüzde iş kurmak isteyen kişiler, KOSGEB desteği sayesinde bu amacı yerine getirebilir. Özellikle günümüzün imkanlarına göre, pek çok sektör için finansman destek sağlanmaktadır.

Kara Listeden Nasıl Çıkılır? Kredi Sicili Nasıl Temizlenir?

Banka müşterileri tarafından bazı kurallara dikkat edilmemesi, kara listeye girme nedenleri arasında bulunuyor.

Kredi Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Zaman zaman kredi taksiti ödemelerinde sorun yaşandığından, kredi borcu yapılandırma hizmetinin alınması söz konusu olmaktadır. Özellikle bu sayede ödeme durumuna acil çözümler getirilmesi mümkün olur.

Ek Kredi Kartı Nasıl Çıkartılır?

Ek kredi kartının çalışma mantığı aslında kredi kartıyla birebir aynıdır. Ek kartın tam olarak sorumlusu ise, ana karta sahip olan kişidir.

Kaybolan Kredi Kartı İçin Ne Yapılması Gerekir?

Kredi kartları için kayıp şikayetleri her geçen gün boyunca daha çok duyulmaya devam etmektedir. Özellikle kredi kartı gibi, kullanıcıya çok fazla zararı dokunacak konularda dikkatli davranmak gerekir.

Avukatlık Olan Kredi Kartı İçin Ne Yapılması Gerekir?

Kredi kartı birçok insanın ödeme konusunu daha rahat ve sorunsuz bir şekilde atlatabilmesine neden oluyor. Doğru kullanıldığı takdirde günlük hayatı kolaylaştırsa da, yanlış kullanıldığı zaman hem maddi hem de manevi pek çok zararı oluyor.

2018 KOSGEB Destekleri

Her sene olduğu gibi, 2018 KOSGEB Destekleri iş kurmayı amaçlayan kişilere maddi destek olmaya devam ediyor. Özellikle ülkenin ekonomik olarak çok zor bir durumda olduğu bu dönemlerde, iş istihdamını sağlaması açısından oldukça iyi bir avantajı peşinde getiriyor.

KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler, oldukça büyük bir maddi yardıma ihtiyaç duyar. Planlanan işe göre girişimcilere çok büyük bir maliyet çıkmaktadır.

Öğrencilerin Kredi Çekebilmesi İçin Ne Yapması Gerekir?

Öğrenciler için kredi sağlayan pek çok banka bulunurken, bu kişiler belirli şartlara sahip olduğunda daha kolay bir şekilde kredi alabilir. Eğitim hayatının daha rahat bir şekilde sürebilmesi için, para en önemli durumlardan biri olarak ön plana çıkar.
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

KYK Kredisinin çıkması, o kredinin kısa sürede bitmesi, ailenin her daim para gönderebilecek bir durumda olması öğrencilerin alternatifler aramasına yol açıyor. Bu nedenle çok sayıda öğrenci kredi kartı için başvuru yapılıyor.

Kredi Ödemesi 1 Ay Gecikirse Ne Olur?

Kredi ödemesinin gecikmesi halinde, müşteriyi bekleyen farklı süre zarflarında farklı konular vardır. Öncelikle gecikme yaşanmasının halinde, faiz durumu söz konusu olabilir.
MTV Ödeme

Kredi Kartı ile MTV Ödeme

Sahibi olduğunuz araçların doğaya saldığı emisyon oranı, koltuk sayısı, arabanın yaşı gibi kriterler baz alınarak yıllık olarak ödediği vergiye Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) denir.

Kredi Ödemesi 2 Ay Gecikirse Ne Olur?

Zorunlu masrafların ortadan kaldırılmasına yönelik, kredi talebi daha sık bir şekilde oluşturulmaya başlanmıştır. Bu sayede uzun zamandan beri süren maddi sıkıntıların, daha iyi bir şekilde sona ermesi sağlanabilir.