Perşembe, Eylül 20, 2018

Öğrenim Kredisi Ödemeleri Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Her yıl boyunca birçok üniversite öğrencisi, almış olduğu öğrenim kredisi sayesinde mezun olmayı mümkün bir hale getirmiştir. KYK öğrenim kredisi borcuna sahip olan kişilerin, mezun olduğu süreden sonra iki yıl içinde bu alanda geri ödeme yapması gerekir.

KOSGEB Desteği Verilen Sektörler

Günümüzde iş kurmak isteyen kişiler, KOSGEB desteği sayesinde bu amacı yerine getirebilir. Özellikle günümüzün imkanlarına göre, pek çok sektör için finansman destek sağlanmaktadır.

Kara Listeden Nasıl Çıkılır? Kredi Sicili Nasıl Temizlenir?

Banka müşterileri tarafından bazı kurallara dikkat edilmemesi, kara listeye girme nedenleri arasında bulunuyor.

Kredi Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Zaman zaman kredi taksiti ödemelerinde sorun yaşandığından, kredi borcu yapılandırma hizmetinin alınması söz konusu olmaktadır. Özellikle bu sayede ödeme durumuna acil çözümler getirilmesi mümkün olur.

Ek Kredi Kartı Nasıl Çıkartılır?

Ek kredi kartının çalışma mantığı aslında kredi kartıyla birebir aynıdır. Ek kartın tam olarak sorumlusu ise, ana karta sahip olan kişidir.

Kaybolan Kredi Kartı İçin Ne Yapılması Gerekir?

Kredi kartları için kayıp şikayetleri her geçen gün boyunca daha çok duyulmaya devam etmektedir. Özellikle kredi kartı gibi, kullanıcıya çok fazla zararı dokunacak konularda dikkatli davranmak gerekir.

Avukatlık Olan Kredi Kartı İçin Ne Yapılması Gerekir?

Kredi kartı birçok insanın ödeme konusunu daha rahat ve sorunsuz bir şekilde atlatabilmesine neden oluyor. Doğru kullanıldığı takdirde günlük hayatı kolaylaştırsa da, yanlış kullanıldığı zaman hem maddi hem de manevi pek çok zararı oluyor.

2018 KOSGEB Destekleri

Her sene olduğu gibi, 2018 KOSGEB Destekleri iş kurmayı amaçlayan kişilere maddi destek olmaya devam ediyor. Özellikle ülkenin ekonomik olarak çok zor bir durumda olduğu bu dönemlerde, iş istihdamını sağlaması açısından oldukça iyi bir avantajı peşinde getiriyor.

KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler, oldukça büyük bir maddi yardıma ihtiyaç duyar. Planlanan işe göre girişimcilere çok büyük bir maliyet çıkmaktadır.

Öğrencilerin Kredi Çekebilmesi İçin Ne Yapması Gerekir?

Öğrenciler için kredi sağlayan pek çok banka bulunurken, bu kişiler belirli şartlara sahip olduğunda daha kolay bir şekilde kredi alabilir. Eğitim hayatının daha rahat bir şekilde sürebilmesi için, para en önemli durumlardan biri olarak ön plana çıkar.
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

KYK Kredisinin çıkması, o kredinin kısa sürede bitmesi, ailenin her daim para gönderebilecek bir durumda olması öğrencilerin alternatifler aramasına yol açıyor. Bu nedenle çok sayıda öğrenci kredi kartı için başvuru yapılıyor.

Kredi Ödemesi 1 Ay Gecikirse Ne Olur?

Kredi ödemesinin gecikmesi halinde, müşteriyi bekleyen farklı süre zarflarında farklı konular vardır. Öncelikle gecikme yaşanmasının halinde, faiz durumu söz konusu olabilir.
MTV Ödeme

Kredi Kartı ile MTV Ödeme

Sahibi olduğunuz araçların doğaya saldığı emisyon oranı, koltuk sayısı, arabanın yaşı gibi kriterler baz alınarak yıllık olarak ödediği vergiye Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) denir.

Kredi Ödemesi 2 Ay Gecikirse Ne Olur?

Zorunlu masrafların ortadan kaldırılmasına yönelik, kredi talebi daha sık bir şekilde oluşturulmaya başlanmıştır. Bu sayede uzun zamandan beri süren maddi sıkıntıların, daha iyi bir şekilde sona ermesi sağlanabilir.

Kredi Ödemesi Kaç Gün Gecikebilir?

Kredi alan kişiler tarafından belirli durumlara dikkat edilmemesi, kredi ödemelerinde aksaklıkların olmasına neden olabilir.

Kredi Almak İçin Ne Kadar Maaş Almak Gerekir?

İstenen kredi tutarı ve maaş arasında bir dengenin olması, bankalar tarafından istenen konulardan biridir. Özellikle düzenli bir gelire sahip olan ve kredi notu yeterli olan kişilerin kredi alma ihtimalinin her zaman olduğunu belirtmek gerekir.

Kredi Ödemelerinde Aksaklık Olursa Ne Olur?

Kredi alan kullanıcılar tarafından, kredi ödeme planı yanlış bir şekilde planlanabilir. Gelir ve gider dengesinde yaşanan sorunlardan dolayı, kredi ödemelerinde aksamalar yaşanabilir.

İşsizken Kredi Çekilebilir mi?

Bankalar tarafından sunulan kredi hizmeti, pek çok maddi zorluğun daha kolay adımlarla tamamlanmasına neden oluyor.