<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Düşük Faizle GES Kredisi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları

Düşük Faizle GES Kredisi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları

Düşük Faizle GES Kredisi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları

Enerjide geri dönüşüme devlet destekli kredi veriliyor. Solar Güneş Enerji sistemi kurulumu için kredi faiz oranları ve taksitleri ne kadar olduğunu bütün bankalarla karşılaştırdık. GES Kredisi taksitlerini karşılaştırarak başvurada bulanabilirsiniz.Garanti Bank Yenilenebilir Güneş Enerjisi Kredi

Elektriğini güneş enerjisinden üreten KOBİ’lere destek Garanti’den.Güneş enerjisi tesis kurulumu ile 1 MW (megawatt) ve altında lisanssız elektrik üretimi projeleriniz için finansman desteği Garanti’den!

Kredinin Özellikleri; En az bir tüketim tesisi, yani elektrik aboneliği olan ve güneş enerjisinden 1MW ve altında lisanssız elektrik üretmek isteyen gerçek veya tüzel işletmeler lisanssız GES kurabilir.Kredi kullandırım anında, elektrik şebeke işletmecisiyle imzalanan Bağlantı Anlaşmasının ibrazı dahil ek koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir.

KOSGEB Faiz; KOSGEB tarafından KOBİ lere yönelik düzenlenen “Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği Programı”na Garanti Bankası olarak aracılık ediyoruz.

Kredi üst limiti 50.000 TL – 36 ay vadeliİlk 12 ay ödemesiz, geri kalanı 3 ayda 1 eşit taksitler halinde ödemeli – Tahsis ücretsiz – Sıfır faizli (kredinin faiz oranının tamamı KOSGEB tarafından karşılanacaktır)İş Bankası Güneş Enerjisi Kredisi

İş Bankası sektörde bir ilke imza atarak “çatı” ve “öz tüketim” modeli üzerinden Güneş Enerjisi Santrali (GES)  yatırımlarına finansman desteği sunuyor.
İş’te Güneş Kredisi Kullandırım Koşulları; İş’te Güneş Kredisi, azami 1 yılı anapara geri ödemesiz 10 yıla varan vadelerde TL, USD veya EURO cinsinden kullanılabilir.
Kredi ödeme şekli nedir?; Esnek veya fatura öder gibi aylık eşit taksitlerle geri ödeme imkânı sağlar.
İş’te Güneş Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler; Kredi başvurusu ve kredi kullanım esnasında, •Bağlantı Anlaşmasına Çağrı Mektubu •Bağlantı Anlaşması •Sistem Kullanım Anlaşması •Teknik Analiz Raporu •EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) Sözleşmesi •Santralin  sigortalandığını gösteren Sigorta Poliçesi •Bakım ve Onarım Anlaşması •USD/EURO kredi kullanımlarında döviz kredisi kullanım uygunluğuna dair bilgi ve belgeler.
VakıfBank Güneş Enerji Kredisi

Bu doğrultuda VakıfBank,  güneş, rüzgar, hidroelektrik, jeotermal ve biyolojik prosesler gibi sürekli kendini yenileyen çevre dostu alternatif enerji kaynaklarına yapılacak yatırımları, firmanın ihtiyacına uygun koşullarda finanse etme imkânı sunuyor.

Kredi Kullanım Kriterleri; Yenilenebilir Enerji Projesi’nin fizibilitesine ve firmanın kredi değerliliğine göre, farklı alternatifler üretilir.

Kredi Avantajları; Konularında uzman ve deneyimli kadrolarla, danışmanlık ve destek hizmeti. Yenilenebilir enerji yatırımlarını kapsayan projelere, yatırımın ve firmanın fon yaratma kapasitesine bağlı olarak farklı vade ve ödeme koşullarında kredi imkânı sağlar.
  • Site İçi Yorumlar