<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Hangi Bankalar Öğrenci Kredi Kartı Veriyor, Limiti ve Başvurusu

Hangi Bankalar Öğrenci Kredi Kartı Veriyor, Limiti ve Başvurusu

Hangi Bankalar Öğrenci Kredi Kartı Veriyor, Limiti ve Başvurusu

Henüz iş hayatına atılmayan, gelirli – gelirsiz öğrencilere hangi bankalar kredi kartı veriyor avantajlarıyla birlikte inceledik. Öğrenci kartının aidatı var mı, kaç taksit yapılabilir bu sorularınıza anlaşılabilir cevap veriyoruz.
Akbank Axess exi26 Kredi Kartı Avantajları ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Exi26 Kredi Kartı Aidatı Var mı? Hadi yine iyisin! Axess Üniversiteli’nin sunduğu tüm bu fırsatların yanı sıra, ilk yıl kart ücreti ödemezsin. ** Sonraki yıllarda Axess Üniversiteli yıllık kart aidatı sadece 31 TL’dir.
Exi26 Acil Nakit İhtiyacı; SMS Para ile 500TL anında cebinde! Tamamen ücretsiz olarak 500 TL SMS Para’nı aynı gün alabilir, uygun faiz oranı ve 3 taksitle rahatça geri ödersin.SMS Para için 5990’a “PARA” boşluk ve kartınızın son 6 hanesini yazip göndermen yeterli.
İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Avantajı ve Başvurusu

Kimler başvurabilir? 18 yaş ve üstü, lisansüstü eğitimlerini sürdürenler de dâhil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli kredi kartı ile, Maximum dünyasının sunduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanabilir.

Anında başvuru nasıl yapılır? SMS ile başvuruda bulunmak için ÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranı yazarak 4402’ye gönderebilirsin!
Vakıf Bank LikeCard Avantaj ve Başvurusu

Kart aidatı var mı? Sadece e-ekstre kullanımı ile, 200 kişi her sene bir ağacın yok olmasını önleyebilir. Sen de Like Card ekstreni sadece e-posta yoluyla alarak gereksiz kağıt tüketimini engelleyebilir ve milyonlarca ağacın kurtulmasına katkıda bulunabilirsin. Üstelik kart ücreti ödemeden.

LikeCard Kampanyaları; Like Card’ınla bir sene boyunca aylık harcama sözü ver, ödülünü kap! Kartınla 444 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayarak 12 ay boyunca vereceğin harcama sözüne, ekstrende 150 TL’ye varan indirim yaptırabilirsin.
Ziraat Bankası Bankkart Genç Kredi Kartı Avantaj ve Başvurusu

Kimler başvurabilir? Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan18 – 26 yaş aralığında bir Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysenSana özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.

BankKart Başvuru Nasıl Yapılır? Bankkart Genç’e hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönder.Eğer yeni Bankkart Genç’im var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsan, başvuruyu en yakın Şubemize kolayca yapabilirsin.
  • Site İçi Yorumlar