<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
İş Bank ile Vadeli Mevduat Hesabınızı Enflasyona Karşı Koruyun!

İş Bank ile Vadeli Mevduat Hesabınızı Enflasyona Karşı Koruyun!

İş Bank ile Vadeli Mevduat Hesabınızı Enflasyona Karşı Koruyun!

Enflasyona karşı vadeli mevduat hesabınızın erimesini istemiyorsanız İş Bank tam da size göre bir kampany başlattı. Enflasyon korumalı hesap ile paranız enflasyon karşısında değer kaybetmez.İş Bank Enflasyon Korumalı Vadeli TL Mevduat Hesabı

Enflasyon Korumalı Vadeli Mevduat Hesapları ile Türk Lirası yatırımlarınızı enflasyona karşı korurken, hesabınızdan vade bozulmadan para çekebilirsiniz. Üstelik, 1 yıldan uzun vadeli (366 gün ve üzeri) hesaplarınız için %0 stopaj oranı avantajından yararlanabilirsiniz.

Enflasyon Korumalı Vadeli TL Mevduat hesabını dilediğiniz şubemize başvurarak açabilirsiniz.

92-370 gün vadeli olarak, minimum 30.000 TL bakiye ile açılır.  Hesap açılışında “sabit bir ilani faiz oranı” taahhüt edilir, vade sonunda kesinleşecek yıllık TÜFE değişim oranına ilave edilecek bir “prim oranı” belirlenir.  Vade sonunda “ilani faiz oranı” ile “TÜFE Yıllık Değişim Oranı + prim” oranı karşılaştırılır ve lehinize avantajlı olan faiz oranı üzerinden hesabınız getiri elde eder.  Bireysel müşterilerimiz tarafından açılabilmektedir.

Enflasyona Endeksli Vadeli TL Mevduat Hesabı
Enflasyona Endeksli Vadeli Mevduat Hesapları ile Türk Lirası yatırımlarınızı enflasyona karşı korurken, hesabınızdan vade bozulmadan para çekebilirsiniz. Üstelik, 1 yıldan uzun vadeli (366 gün ve üzeri) hesaplarınız için %0 stopaj oranı avantajından yararlanabilirsiniz.

Enflasyona Endeksli Vadeli TL Mevduat hesabını dilediğiniz şubemize başvurarak açabilirsiniz.

366-370 gün vadeli olarak, , minimum 30.000 TL bakiye ile açılır. Hesap açılışında vade sonunda kesinleşecek yıllık TÜFE değişim oranına ilave edilecek bir “prim oranı” belirlenir. TÜFE haricinde ilave faiz getirisi talep edilmezse, “prim oranı” sıfır olarak belirlenebilir. Vade sonunda en güncel yıllık TÜFE değişim oranı ile prim oranı üzerinden hesabınız getiri elde eder. Bireysel müşterilerimiz  tarafından açılabilmektedir.
  • Site İçi Yorumlar