İş Bankta 10.000 TL Acil Taksitli Nakit Avans (TNA) Nasıl Çekilir?

İş Bankta 10.000 TL Acil Taksitli Nakit Avans (TNA) Nasıl Çekilir?

İş Bankta 10.000 TL Acil Taksitli Nakit Avans (TNA) Nasıl Çekilir

İş bankası 943 TL taksitli 10.000 TL nakit avans kampanyasını başlattı. Kredi nasıl çekilir, kimler çekebilir şartları ve tarihi hakkında detay aşağıda yer almaktadır​.



Kampanya Ayrıntıları

11-30 Nisan tarihleri arasında Ticari Kredi Kartlarınıza İşCep ve İnternet Şubesi’ne özel 2-12 ay vadeli indirimli Taksitli Nakit Avans avantajı

İndirimli Faiz Oranı ile TNA kullanımı: 11 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında İşCep’ten veya İnternet Şubemizden yapılacak 2-12 ay vadeli tutarındaki tüm Taksitli Nakit Avans kullanımları için KKDF ve BSMV hariç aylık %2,08 faiz oranı uygulanacaktır.




İndirimli TNA işlemleri için asgari işlem limiti 300 TL, azami işlem tutarı ise 10.000 TL’dir. İşCep ve İnternet Şubesi dışındaki kanallardan kullanılacak Taksitli Nakit Avans işlemleri ile 10.000-TL üzeri Taksitli Nakit Avans kullanımlarında yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

Kampanya süresinin sonunda kampanyamıza özel koşullar sona erecek olup, Taksitli Nakit Avans işlemleri için yürürlükte olan faiz oranları geçerli olacaktır. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır. Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder. Türkiye İş Bankası kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.



Taksitli Nakit Avans menüsüne;

– İşCep’te Kartlarım – Taksitli Nakit Avans
– Bireysel Internet Şube’de Kartlarım – Nakit Avans menüsünden Taksitli Nakit Avans’ı
– Ticari Internet Şube’de Kartlar – Taksitli Nakit Avans’ı seçerek ulaşabilirsiniz.



  • Site İçi Yorumlar