<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
QNB Finans Bank ile Boyner 50 TL İndirim Kodu Nasıl Alınır? - Kredi Memur

QNB Finans Bank ile Boyner 50 TL İndirim Kodu Nasıl Alınır?

QNB Finans Bank ile Boyner 50 TL İndirim Kodu Nasıl Alınır

Finans Bank müşterilerine özel Boyner’den alışveriş yapanlara 50 TL indirim kodu veriyor. Bundan nasıl faydalanabilir ve hediye çeki nasıl alınır anlatıyoruz.

Size özel kampanya kodunuzu Cep Şubemizin Fırsatlar menüsünden alabilir, 7 Ekim’e kadar boyner.com.tr’den ve Boyner Mobil Uygulaması’ndan QNB Finansbank kartınızla yapacağınız 250 TL ve üzeri bir alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, ve enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.

Bireysel Cep Şubemize giriş yapan müşteriler, kişiye özel kampanya kodlarını Fırsatlar menüsünden alabilirler.

Fırsatlar menüsünden yalnızca bir defa kampanya kodu alınabilir. Alınan kampanya kodları yalnızca bir kere kullanılabilir.

Kampanya kodunuzu boyner.com.tr’de ürünlerinizi seçtikten sonra “Sepetim” sayfasında yer alan “İndirim Kuponu” alanına girip, “Ekle” butonuna basarak, Boyner Mobil Uygulaması’nda ise “Sepetim” sayfasında yer alan “İndirim Kuponu” alanına girip, “Kullan” butonuna basarak kullanabilirsiniz.

İndirim boyner.com.tr’de ve Boyner Mobil Uygulaması’nda geçerlidir.

  • Site İçi Yorumlar