Gündem

Kredi Hesaplama Aracı

Kredi Hesaplama Aracı

Tüketiciler açısından en önemli bankacılık ürünü, kredidir. İnsanlar, bankalardan kredi alarak, sorunlarını çözerler. Kredi almak isteyenler, hem kamu hem de özel bankalardan hizmet alabiliyorlar. Ancak, bankalar birbirinden farklı faiz oranları belirlemiş durumdadır. Tüketici ise, kendisi açısından avantajlı olan krediyi kullanmak ister. Site, kullanıcısına ülkemizdeki bankaların sunduğu faiz oranlarını ve koşullarını sunuyor. Bununla beraber, kullanıcı, kredi notu ve daha pek çok konu hakkında siteden bilgi alabiliyor.

Kredi Hesaplama İşlemi

Alanında uzman bir ekip tarafından hazırlanan site, finans konusunda oldukça geniş kapsamlı içerikler sunuyor. Site kullanıcısı, üst kısımda yer alan kredi hesaplama sekmesini tıklayarak, bu işlemi kısa sürede yapabiliyor.

  • Kredi Türü Seçiliyor
  • Talep Edilen Para Miktarı Yazılıyor
  • İstenen Vade Yazılıyor

Bunun ardından hesapla butonuna basılıyor. Site, Türkiye’deki tüm bankaların, istenen miktarla alakalı, aylık ne kadar taksit alacağını söylüyor. Kullanıcı ise, bu rakamlara bakarak, hangi bankanın kendisi için daha avantajlı oluğuna karar veriyor. Kredi alırken hata yapmak istemeyenler, ayrıntılı bilgi için, http://kredinisorgula.com/ adresine bakabilirler.