Lisanslı İşletim Sistemine Kavuşmanın Kolay Yolu

Firma bilgisayar kullanıcılarının lisanslı işletim sistemine kavuşmalarının kolay yolunu sunuyor. İşletim sistemleri için lisans anahtarı satışı yapan firma bu sayede kişilerin orijinal işletim sistemlerini kullanmalarını sağlıyor. Firma Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 lisans anahtarı satışları yapıyor.

Ekonomik Anti virüs Yazılım Lisansları

Soft ixir tarafından satışa sunulan lisanslar arasında anti virüs yazılım lisanları da yer alıyor. Bu lisanslar sayesinde bilgisayar kullanıcıları bilgisayarlarını virüslerden ve zararlı içeriklerden koruyabiliyorlar. Firma anti virüs yazılım lisanslarını ekonomik fiyatlı olarak satışa sunuyor ve böylelikle de kişilerin bilgisayar güvenliklerini sağlamalarına yardımcı oluyor.

Office Yazılımları İçin Orijinal Lisanslar

Bilgisayar kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan yazılımlar arasında Office yazılımları da yer alıyor. Bu yazılımlar kişilerin bilgisayar üzerinde yazı, sunum ve tablo hazırlamasına yardımcı oluyor. Bu sebeple Office yazılımlarına ait lisanslar programların tüm özellikleriyle kullanılmasını sağlıyor.

Bu nedenle firma Office programı kullanan kişiler içinde lisans anahtarı satışı yapıyor. Office lisansları arasında Office 2019, 2016 ve 365 sürümleri bulunuyor. Böylelikle Office 2019 sürümünü kullananlar Office 2019 lisans satın alarak programı tüm özellikleriyle kullanabiliyorlar.