Ekonomi

Martı Otel İşletmeleri İçim İngiliz Bir Danışman

Martı Otel İşletmeleri Londra’da merkezi bulunan Servotel ile bir danışmanlık sözleşmesini imzaladı.

Martı Otel İşletmeleri Londra merkezli Servotel ile, uluslararası otel zincirleriyle işletme alanında büyümeye yönelik stratejik işbirliği, joint venture ya da ortak yeni marka oluşturulması imkanlarını da kapsayan danışmanlık sözleşmesi imzaladı.

KAP’a Açıklandı

Martı Otel’den KAP’a yapılan açıklamada, danışmanlık sözleşmesinin 16 Nisan’da imzalandığı ifade edilerek, sözleşmenin kapsamının ayrıca marka entegrasyonu ve mevcut projeler için yatırımcı bulunması konularında görüşmelere aracılık ve danışmanlık hizmeti alınmasını da içerdiği ifade edildi.

Katkı Sağlaması Hedeflenmekte

Açıklamada ayrıca, “İmzalanan sözleşme ile Martı grubunun uluslararası satış, pazarlama ve yatırım olanakları arttırılarak, grubun kârlı bir şekilde büyümesine gereken katkıyı sağlaması hedeflenmektedir” denildi.

Servotel 1984’ten Beri Turizm Alanında

Açıklamada yer alan bilgilere göre Servotel, 1984’ten beri turizm ve yaşamsal gayrimenkul yatırımları alanında 43 ülkede geliştirme, planlama, strateji danışmanlığı ve yatırım bankacılığı hizmetleri veriyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri