media-markt-kurumsal-satis-personelleri-ariyor
Memur Alımı

Media Markt Kurumsal Satış Personelleri Arıyor!

Media Markt personel alımları kapsamında yapılacak olan işe alımlar ile kurumsal satış yöneticileri göreve alınacak.

Media Markt Yeni Personeller Arıyor

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 1.000’den fazla mağaza ile tüketici elektroniği alanında hizmet veren Media Markt, Avrupa’nın en büyük perakendecisidir. LCD, plazma, TV, bilgisayar, DVD, cep telefonu, uydu alıcısı, müzik seti, dijital fotoğraf makinesi, beyaz eşya, MP3 çalar, küçük ev aletleri ve bunlar gibi 50.000 çeşit ürünü bulunmaktadır. Dünya genelinde 45.000’den fazla çalışanı vardır. Media Markt’in Türkiye’de açılacak olan yeni mağazalarında görev verilmek üzere yeni personeller aranıyor.

Mağaza Satış Personel Alımı

Media Markt mağaza satış elamanı alımı ile ilgilenen adayların sahip olması istenen özellikler de belirtildi. Adayların;

  • Üniversitelerin satış ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları
  • Sahada müşteri yönetimi konusunda deneyimli olmaları
  • Elektronik ürünler ile ilgili bilgi sahibi olması
  • İletişim ve müşteri görüşmesi
  • Diksiyonlarının düzgün olmaları, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı olmaları, ekip çalışmasına yatkın olmaları
  • Planlama ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olması
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmaları
  • Açık iletişim ve geri bildirim kültürünü benimsiyor olmaları
  • Yeniliğe ve değişime açık olmaları

Media Markt Yeni Personellerin Görevleri

Media Market satış personeli iş başvurusu yapacak olanların müşteri grubunu doğru analiz ediyor olmaları, mevcut olan müşteriler için yeni satış fırsatlarının yaratılması, kendisine verilen satış hedeflerinin günlük – haftalık – aylık olarak tutturulması, satış öncesindeki ve sonrasındaki operasyonların yönetilmesi, pazarlama departmanı ile koordinasyon içinde çalışılması, mağazadaki satış ekibinin motivasyonunun artırılması ile ilgili çalışmaların yürütülmesi gibi görevler üstlenecekler.

Media Markt İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Media Markt iş başvuruları 12 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu başvurular ile ilgilenenler için gerekli olan tüm bilgiler aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. Ayrıca bu bağlantıdan satış elemanı iş başvurusu da yapılabilir. Türkiye genelinden başvurular kabul edilecek ve işe alınan yeni personeller asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/media-markt-kurumsal-satis-yoneticisi-2007749

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri