1979 yılında kurulan Labor Tekstil, müşterilerinin medikal tekstil ihtiyaçlarını kaliteli ürünler ile karşılamaktadır. Medikal tekstil sektöründe CE ve ISO belgelerini alarak rakiplerinin bir adım daha önüne geçmiş olan Labor Tekstil, imalatını yaptığı ürünlerdeki kalitesini de kanıtlamış olmaktadır. Aynı zamanda dünya standartlarına uygun olarak Medikal Tekstil üretimini de hızla sürdürmeye devam etmektedir.

Labor Tekstil Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Labor Tekstil, ürün yelpazesi çok geniştir. Ameliyathane bulunan asitlere karşı ayağı koruyan, ayak terlemesini engelleyen, rahat ve kullanışlı antistatik sabo terlikler üretmektedir. Bunun yanı sıra papilon terlik, nöbet ve ameliyat önlükleri, doktor önlüğü, boneler, diyabet hasta ayakkabıları da Labor Tekstilde üretiliyor. 112 acil kıyafetlerinin yanı sıra, desenli önlükler, tesettür hemşire forması, bay ve bayan hasta ve box önlüklerini de müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Labor Tekstil ve Sabo Terlikler

Sağlık çalışanları için üretilen üniformalar (Doktor Önlüğü, Hemşire Forması vb.) ve sabo terlikler Labor Tekstilin lokomotif ürünleridir. Ayak sağlığı, gün boyu ayakta çalışanlar için çok önemlidir. Bu düşünce ile yola çıkan Labor Tekstil, sektörde kaliteden ödün vermeden ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretimini gerçekleştirdiği antistatik sabo terlikler çok faydalıdır.

www.labortekstil.com.tr adresinden ürünlerini satışa çıkaran firma, hızlı, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Yurt dışında sekiz farklı ülkeye medikal ürünlerini satan firma ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor. www.labortekstil.com.tr adresi üzerinden tüm ürünle hakkında bilgi alınabilir satın alma işlemi güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Site üzerinden, bay ve bayanların tercihleri ile değişik özellikteki en iyi ve en kaliteli ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır.