Ekonomi

Mega Polietilen Şirketine Ait İşlem Sırasını Kapattılar

Borsa İstanbul’un istediği açıklamayı zamanında gerçekleştirmeyen Mega Polietilen şirketinin işlem sırası geçici bir şekilde kapatıldı.

İşlem Sırası Kapatıldı

Geçtiğimiz günlerde satılan Mega Polietilen’in işlem sırası kapatıldı. Borsa İstanbul’un olağandışı fiyat hareketleri için istemiş olduğu özel durum açıklamasını zamanında yapmayan şirketin işlem sırası açıklama yapılana kadar kapalı kalacak. Saat 11 itibariyle hisse tekrardan işlem görmeye başlayacak.

KAP’a Açıklama Yaptılar

Borsa İstanbul’dan KAP’a şu açıklama yapıldı:

MEGAP.E pay sırası şirket payında meydana gelen olağandışı fiyat hareketine ilişkin olarak Borsamız tarafından talep edilen özel durum açıklamasının şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) zamanında gönderilmemiş olması sebebiyle geçici olarak işleme kapatılmıştır.

Geçici Olarak Kapatıldı

MEGAP.E sırası şirket ile ilgili Borsamız tarafından talep edilen özel durum açıklamasının Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) duyurulmuş olması sebebiyle saat 10:45’te işleme açılarak 10:45-10:55 saatleri arasında açılış seansı yapılacak ve ilgili sıra 11:00’den itibaren Sürekli İşlem bölümünde yeniden işleme açılacaktır.