migros-turkiye-genelinde-personel-alimlari-yapiyor
Memur Alımı

Migros Türkiye Genelinde Personel Alımları Yapıyor!

Migros personel alımları kapsamında Türkiye genelinde gençlere yönetici adayı olma şansı veriyor.

Migros Mağaza Yönetici Adaylarını Arıyor

1954 yılında kurulan Migros Türkiye’nin gıda ve diğer ihtiyaç malzemelerinin hakla uygun fiyata sunulduğu ilk mağazasıdır. Migros Türkiye geneli mağaza yöneticilerini yetiştirmek üzere iş başvurularını kabul ediyor. Türkiye’nin köklü firmalarından olan Migros personel alımı iş başvurusu yaparak işe alınacak olan adaylar 12 ay boyunca Yönetici Yetiştirme Programı kapsamında çalışacaklardır. Bu süre içinde Migros mağazalarında çeşitli departmanlarda görev yapacak olan yeni personeller başarılı görülmeleri halinde 12 ayın sonunda Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Migros mağazalarında mağaza yöneticisi pozisyonuna geçiş yapacaklardır.

Migros Personel Alımlarında Aranan Özellikler

Migros yeni personel alımları için başvuru yapacak kişilerde aranan özellikleri de açıkladı. Migros tarafından yapılan iş başvurusu duyurusunda adayların herhangi bir üniversiteden henüz mezun olmuş ve sigorta primlerinin son 3 aydır yatmamış olmasını istiyor. Migros iş başvurusu sahiplerinin ayrıca perakende sektöründeki dinamizme atak uydurabilecek olması, insanlarla iletişimde sonuç odaklı ve başarılı olması, müşteri memnuniyeti esası ile çalışacak olması, ekip halinde çalışma şekline uyumlu ve keyif alarak çalışacak olması gibi nitelikler aranıyor. Başvuru yapacak erkek adayların da tercihen askerliklerini en az 2yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Migros Yeni Personel İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Migros personel iş başvurusu sahipleri işe alımları sağlandıktan sonra asgari ücretle Türkiye genelinde bulunan Migros mağazalarında çalışacaklardır. Bu sebeple Migros Türkiye geneli iş başvurularını kabul etmektedir. 12 aylık çalışma sürelerinde bir yandan maaş alırken, bir yandan da gereken bilgilere sahip olup, eğitimlerini tamamlayacak olan yeni personeller bu sürenin sonunda yönetici olarak değerlendirileceklerdir. Personel alımı iş başvuruları 4 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıda bulunan linkten bu işe alımlara dair tüm detaylar öğrenilebilmekte ve Migros iş başvurusu yapılabilmektedir.

https://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-migros-magaza-yonetici-adayi-is-ilani/628566

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri