milli-savunma-bakanligi-turkiye-geneli-isci-personel-alimlari
Memur Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Türkiye Geneli İşçi Personel Alımları!

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda noter huzurunda gerçekleşecek olan kura ile işçi personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli İş Alımları

Milli Savunma Bakanlığı Eskişehir’de bulunan 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde göre vermek üzere çeşitli mesleklere mensup kişileri ilgilendiren işçi alımları yapıyor. Kamu personeli işçi alımı başvurusu yapacak olan adayların terörle mücadelede yer almış ve malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olan kişiler arasından seçileceği de Bakanlık tarafından bildirildi. işe alımı sağlanacak olan adayların hangileri olduğu noter başvuru sahipleri arasından noter huzurunda yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. Milli Savunma Bakanlığı’nın işe alım duyurusu ilgili yönetmeliğe uygun olarak Türkiye genelinden başvuruları içermektedir.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu

Kamu personeli iş başvurusu yapacak olan adayların duyurunun yayınlandığı günden itibaren takip eden 10 gün içinde Türkiye İş Kurumu Eskişehir İl Şube Müdürlüğü’ne ya da iskur.gov.tr adresinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Eskişehir 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde çalışacak olan yeni personeller eski hükümlülerden ya da terörle mücadelede malul sayılmayacak kadar yaralanmış olan kişilerden seçilecektir. Kamu personeli işçi alımı başvurusu yapan kişiler arasından seçilecek olan ihtiyaç duyulan personel sayısı ile sınırlıdır. Aynı sayıda asil ve yedek olmak üzere seçim yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kamu işçi alımı başvuruları sonucunda gerçekleşecek olan noter çekilişi 4 Mayıs 2018 tarihinde saat 14:30’da Eskişehir 1. Hava Müdürlüğü’nde yapılacaktır. Kura çekimi talep olması halinde adaylar tarafından da izlenebilecektir. İşe alımlar 16 kişiden oluşacak olan ilkokul – lise arasında eğitim seviyesine sahip bulaşıkçı ve 8 kişiden oluşan eğittim seviyesi ilkokul – lise arasında olan malzeme ve muayene kontrolcüsü olarak yapılacaktır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri