Moda, Bir Kişilik Meselesidir!
Gündem

Moda, Bir Kişilik Meselesidir!

“Şıklık, kumaştan çok bir kişilik meselesidir.” Der Jean-Paul Gaultier. Takı insanla birleşiyor; Giysilerin yapısı ve tarzı bir aksesuardır. Takı tasarımı için de bütünlük ve şıklık çok önemlidir. Eğer bu kombinler yanlışsa, sadece mekanik kısım olacaktır. Özellikle sportif tarzda, klasik giysiler gibi mücevherler güzel görünmüyor. Bu yıl gümüş, bronz ve altın takılar tekrar gündemde olacaktır. Bu metallerin geride kalmayacağı ve her mevsimde tercihler arasında olacağı bilinen bir gerçektir. Ancak, her mevsim bir tasarım olarak güncellenir ve tercihleri ​​etkiler.

Giysilerde Renk Eşleştirmeleri Çok Önemlidir!

Renkler ayrıca bir insanın kişiliğini de yansıtır. Modayı yönlendiren renkler vardır. Örneğin, bu yıl renkler pastel renklerdir, siyah zaten klasiktir. Aslında, beyaz Avrupa’da popüler bir kış rengidir; beyaz kazaklar, ceketler, ayakkabılar Türkiye’de kullanacağımız pek çok ünlü marka var ama her zaman siyah, kahverengi, lacivert kışın tercih edilir. Fakat modanın kalbini dinlemek istiyorsak, renkleri de artık düzene koymamız gerekebilir.

Bir insan kendini ve bedenini tanırsa, moda kendiliğinden oluşur. Modaya uygun kıyafetlerinizi kendi kıyafetlerinizle birleştirirken çok dikkatli olmalısınız. Modayı bedenine, tarzına ve kişiliğine uyan ayrıntılarla birleştirmesi gerekir. Saç, makyaj, kendi detayları gibi aksesuarlar kostüm bulabilmelidir. Şık kadınlar radikal değişiklikler yapmazlar, küçük renk tonlarını değiştirirler. Çiçeklerin ve çizgilerin var. Kıyafet, bir kişinin kişiliğidir ve kıyafet, bir kişinin kişiliğini yansıtır. İyi kıyafetleri kombin yapabilmek başlı başına bir sanattır. Bu yüzden iyi giyinmek ve temiz olmak gerekir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri