Gündem

Modern Ofis Tasarımları

Modern ve yenilikçi projelere imza atan Two Plus Architects, kaliteli hizmet anlayışıyla beğeni topluyor. Firma, başta otel tasarımları olmak üzere birçok projeyi hayata geçiriyor. Alanında deneyimli personellere sahip ve bu sayede farklı tipte projeler geliştirebiliyor. 2015 yılından beri faaliyet gösteren firma, iç mimarlık, uygulama ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Ofis Tasarımları

İnsanların ofiste geçirdiği zaman artmıştır. Buna bağlı olarak, ofislerin mimarisi de giderek gelişim göstermektedir. Firma, yenilikçi ve nefes alan ofis tasarımları ile birçok kuruma çözüm ortağı olmayı başarıyor. Firma, ‘tasarla ve uygula’ mottosuyla yola çıkmış ve aradan geçen yıllarda sürekli gelişmiştir. Farklı ölçeklerde ve farklı tiplerde ofisler, firmanın uzman ekibi tarafından, öncelikle tasarlanıyor ve sonra hayata geçiriliyor.

Villa Tasarımları

Villalar, konforu ön planda tutan ailelerin tercih ettiği yapı türleridir. Firmanın sunduğu mimarlık hizmeti, en modern villa tasarımları isteyen müşterilerin tercihi oluyor. Böylelikle, villa çok daha konforlu hale geliyor. Mimarlık ofisi, projenin tasarım aşamasından itibaren tüm aşamaları, müşteriyle paylaşıyor. Firma, anahtar teslimi projeleri tamamen şeffaf olarak yürütüyor.