nefin-avrupa-yolu-barcelona-sponsorlugu-ile-kisaldi
Ekonomi

Nef’in Avrupa Yolu Barcelona Sponsorluğu ile Kısaldı!

Barcelona’ya 3 yıl süreyle sponsor olan Nef, bu sayede Avrupa’ya kendini daha kolay anlatabiliyor.

3 Yıl Süreyle Bölgesel Sponsor Olmuştu

Yurtdışında inşaat projeleri yapmak isteyen Nef, Barcelona takımına sponsor olarak bu yolunu kısaltmış oldu. 2017 yılının mayıs ayında dünyanın en fazla taraftara sahip futbol kulübü olan FC Barcelona ile 3 yıl süreli bölgesel sponsorluk anlaşması imzalayan Nef adlı inşaat firması bu sayede yeni projeleri ile Avrupa ülkelerine giriş yolunu da kısaltmış oldu.

Barcelona Diyince İşler Kolaylaşıyor

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, inşaat şirketinin planladığı projeler ve Barcelona sponsorluğunun getirdiği avantajlar hakkında konuştu. Erden Timur, Barcelona sponsorluğundan önce ancak 5 ya da 6 ayda anlatabilecekleri yeni projelerini şimdi daha kısa sürede anlatmaya başladıklarını, Barcelona sponsoru olduklarını söyleyince yurtdışında işlerinin kolaylaştığını, giridikleri alanın yüzyıllık firmaların sponsor olduğu bir alan olduğunu, Nef ile Barcelona arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının yurtdışında tanınırlıklarını artırdığını ve kabul görme konusunda büyük katkı sağladığını söyledi.

Amerika’da Sistem Değişikliği Yaptık

Erden Timur, Barcelona sponsorluğu sebebiyle Avrupa’ya Nef’in yeni projelerini anlatmanın önceye göre çok daha kolay olduğunu, EBRD ile yapılan ortaklıkla da bu sürenin bir hayli kısaltıldığını, henüz projeleri anlatma aşamasında olmalarına rağmen büyük artılar elde ettiklerini, bu katkı ve avantajların projelere başladıktan sonra daha fazla ortaya çıkacağını, Türkiye’de devam eden inşaat projelerinin yanı sıra Almanya, Amerika ve İngiltere’ye de girmek istediklerini, ABD’deki projelerde sistem değişikliği yaparak yabancı ortaklarla yollarına devam edeceklerini, firmalarla yapılan görüşmelerde sona yaklaştıklarını da belirtti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri