Ekonomi

O Projenin Koyunları Nisan’da Sahiplerine Ulaştırılacak!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba 300 koyun projesine yönelik bir takım açıklamalarda bulunarak proje dahilinde verilecek olan söz konusu koyunların önümüzdeki ay itibari ile dağıtılmaya başlanacağını, bunun ile beraber 1 milyon düve temini projesinin de hayata geçirileceğini dile getirdi.

Adıyaman’a giden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmeh Eşref Fakıbaba, bir grup heyet ile beraber Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkan’a ziyarette bulundu.

Ziyareti gerçekleştirmeden Valilik Defteri’ne imza atan Bakan Eşref Fakıbaba, bir takım açıklamalarda bulunarak söz konusu şehirde olmaktan hoşnut olduğunu, buranın barış ve kardeşlik şehri olduğunu ve bölgede örnek gösterilecek şehirlerden biri olarak kabul edildiğini dile getirdi.

Kırsal Destek Projeleri Yakın Zamanda Açıklanacak

Öte yandan açıklamalarında Kalkınma Destek Projeleri’nin en kısa zaman içerisinde açıklayacaklarını ifade eden Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, tüm projelerin bir araya toplanarak değerlendirmeye alınacağını, kırsal kalkınma projeleri dahilinde 2017 yılından bu yana başarılı işlere imza atıldığını ve bu sene içerisinde de bu projeyi hayata geçireceklerini dile getirdi.

300 Koyun Nisan Ayı İtibari ile Dağıtılmaya Başlanacak

300 koyun projesi ile alakalı olarak da halka Adıyaman eşrafına bilgi veren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bahsi geçen koyunların dağıtımının önümüzdeki ay itibari ile gerçekleştirileceğini, bunun ile beraber 1 milyon düve temini projesini de hayata geçireceklerini açıkladı.

Bir basın mensubunun kendisine sormuş olduğu çiğ köftenin Şanlıurfa mı Adıyaman mı olduğuna dair sorusuna da cevap veren Bakan Fakıbaba, bunun zor bir soru olduğunu, yapıldığı eve ve kişiye bağlı olduğunu ifade etti.

Bakan Fakıbaba daha sonrasında Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev kutlu’ya ziyaret gerçekleştirerek kent hakkında bilgi topladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri