Ekonomi

Oyunseverlere Müjde! Kodlar Artık n11’de!

Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret platformlarından biri olan n11.com’da yeni bir dönem başlıyor. Artık oyunların kod satışları dijital ortamda hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilinecek.

Türkiye’nin en güçlü e-ticaret platformları arasında yer alan n1.com’dan Türkiye oyun pazarı için kod atağı geldi.

Kod Satışları Başladı!

n11.com’un yapmış olduğu açıklamaya göre, firmanın Eğlence Fabrikası ile yaptığı ortaklıkla n11 kullanıcılar, Eğlence Fabrikasının satışa sunduğu Dota2, Counter Strike ve League of Legends Riot Points gibi günümüzde en çok oynan popüler oyunların kod alışverişleri n11’den yapılabilinecek. Benzer şekilde iTunes, Spotify gibi eğlence kodu alışverişleri de n11’den yapılabilinecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan n11.com Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak, kullanıcılarına her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını, hem bütünleşik hem de kapsamlı hizmet vermek için kuruldukları günden bugüne kadar önceliklerini belirlediklerini söyledi.

“Uzun Zamandır Gaming Sektörü İçindeyiz”

İlk günden bugüne kadar her zaman kullanıcılarının seslerine kulak verdiklerini söyleyen Koçak, bu kapsamda da ihtiyaç ve beklenti yönünde teknolojinin gelişmesi ile dijital dünyayı takip eden herkese daha fazla ürün vermek için çabaladıklarını söyledi. Gaming sektörünün her geçen gün geliştiğini söyleyen Koçak, bu sektörün uzun zamandır içinde olduklarını, gaming için ihtiyaç olan her ürüne yönelik kategorilerinin bulunduklarını, marka ile ürün meraklılarını kullanıcılar ile buluşturduklarını söyledi.

Koçak: Hız ve Kolaylığı Aynıda Anda Sağlıyoruz

Artık n11’de dijital kod satışlarını da yaptıklarını söyleyen Koçak, fiziki gönderim olmadan kullanıcılara kodları dijital ortamda gönderdiklerini, hem hızı hem de kolaylığı aynı anda sağladıklarını söyledi.