Memur Alımı

PTT’den 1100 Personel Açıklaması

Personel alımının PTT PAL bünyesine yapılacağı duyurulan ilanla ilgili kurumdan yeni bir duyur yayınlandı. PTT, nakit ve değerli eşyaları taşıma amacıyla PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi’ni kurmuş ve geçtiğimiz ay yeni şirket bünyesine yapacağı personel alımla ilgili detayları paylaşmıştı.
Son başvuru tarihinin 15 Aralık olarak açıklandığı ilanda, resmi ilanın yayımlanması kamuoyunda merak konusu oldu. PTT tarafından süreç hakkında yayımlanan duyuruda şöyle denildi;

PTT Tarafından Yayımlanan O Duyuru

“PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, yüzde 100 PTT A.Ş. İştiraki olarak nakit taşıma hizmetleri (banka ve finans kurumları, kuyumculuk ve mücevherat, perakende zincirleri, kamu kurumları, eğlence ve spor aktivite şirketleri vb.), nakit işleme hizmetleri (banknot işleme, madeni para işleme, ATM nakit hazırlama ve kasalama), ATM hizmetleri (nakit ikmal ve nakit zarf toplama, diğer teknik ve operasyonel hizmetler), değerli kargo lojistik hizmetleri kapsamında para ve değerli taşların taşınması ve pazarlanmasına yönelik faaliyet yürütmek üzere kurulmuştur.
Yürütmekte olduğumuz ve kısa vadede gerçekleştireceğimiz projelere yönelik acil insan kaynağı ihtiyacına binaen iş ilanına çıkılmıştır ancak yeni faaliyete geçen İştirak Şirketimizin yapılanma, şubeleşme ve yatırım süreçlerini planlama aşaması devam etmekte olduğundan personel alımına ilişkin söz konusu ilan geçici bir süreliğine ertelenmiştir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri