Ekonomi

Rekor Tazeleyen Dolar Kuru Yeni Güne Yükselişle Başladı? Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar kurunda tarihi zirve dün itibariyle 4,1358 lira oldu. Jeopolitik endişeler, Rus piyasalarındaki sert düşüşler derken dolar kuru 11 Nisana 4,11 lira bandında girdi. Euro da yeni güne, dünkü kapanışa göre yükselişle başladı. Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? İşte güncel döviz kurları ve piyasa gelişmeleri…

Dolar Rekor Tazeledi!

Dolar kuru tarihi zirveyi dün itibariyle yeniden tazeledi. Türk lirasının dolar karşısındaki değer kaybı yüksek olurken, gelişmekte olan tüm ülkelerin yerel para birimleri değer kaybetti. Tüm bu gelişmelerin altında yatan neden ise ABD’nin Rusya’ya yönelik aldığı yaptırım kararları oldu.

Dolar kurunda yükseliş grafiği, döviz piyasasını etkisi altına aldı. Euro kuru da dün rekor tazeleyenlerden oldu. Kur gün içerisinde 5,1137 liraya kadar yükseldi. Diğer bir rekorsa İngiliz sterlininde gözlemlendi. Piyasalardaki hareketlilik İngiliz sterlinini 5,86 bandının üzerine taşıdı.

Bugünün güncel döviz kur hareketleri ise gün açılışında şöyle kaydedildi.

Dolar Ne Kadar Oldu?

TL dolar karşısında değer kaybetmeye bugünde devam etti. Dolar kuru gün açılışında 4,1158    liradan alınmaya başlandı. Satış kuru ise saatler 07.57’yi gösterdiğinde 4,1185 lira oldu.

Euro Kaç Lira Oldu?

Dün zirveyi gören ve 5,10 lira bandından günü tamamlayan Euro, 11 Nisan çarşambaya alışta 5,0895 lira ile başladı. Satış kuru ise 5,0939 lira oldu.

Euro/USD Paritesi Güncel!

Euro/USD yeni güne yükselişle başladı. Parite saat 08.03 itibariyle 1,2363 seviyesinde gözlemlendi.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para birimlerinin en büyüklerinden olan Bitcoin şu anlarda 6 bin 866 dolar üzerinden işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum yatırımcısı güne umutlu başladı. Sanal para birimi Ethereum bugün 416 dolardan işleme alındı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri