Ekonomi

Rekor Tazeleyen Gram Altın Fiyatı (27 Mart Salı) Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatlarındaki tırmanış gram altın fiyatını 173 liraya kadar taşıdı. Rekor üzerine rekorlar kıran gram altın, yeni çıkışıyla yatırımcısını memnun etti. Gram altın fiyatı 27 Mart Salı günü ne kadar oldu? Herkesin dikkati altın fiyatlarına ve piyasa gelişmelerine çevrildi. İşte yeni günün gelişmeleri…

Gram Altın Fiyatı Rekor Tazeledi!

Gram altın fiyatı dünkü açılışı düşüşle yapmıştı. Kapanışa doğru rekora koşan fiyat 173 liranın üzerine çıktı. Bu fiyatı değerlendirmek isteyen yatırımcıların bazıları elinde bulunan altını bozdurmak için yola çıkarken, bazı vatandaşlarsa artan fiyatlara aldırış etmeden birikimlerini altına yatırmaya devam etti. Altın piyasası hareketli bir gün sonrasında 27 Mart Salı gününe yine hareketli başladı. Bugünün açılışında gram altın fiyatı yükselişine devam etti. Gram altın saat 08.35 itibariyle 172 lira bandından satışa başladı. Artan fiyatlar çeyrek altın yatırımcısını da sevindirdi. Çünkü çeyrek altında yeni güne yükselişle başladı. Peki, serbest piyasada çeyrek altın kaç lira oldu? Gram altın bugün ne kadar? Yarım altın kaç lira? Güncel cumhuriyet altını fiyatı ve diğer detaylar haberimizde…

Gram Altın Ne Kadar

Gram altın dün 173,20 lirayı görerek rekor tazeledi. Bugüne ise alış yönlü işlemlerde 172,58 liradan başladı. Şu anlarda satışlar 172,62 lira üzerinden devam ediyor.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın bugün günün ilk satışlarını 283,03 liradan yaptı. Alış yönlü işlemlerde ise 276,78 liralık fiyat uygulandı.

Yarım altın 27 Marta 551,83 liralık alış, 566,07 liralık satış fiyatıyla başlayanlardan oldu.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar?

Cumhuriyet altını güncel satış fiyatı şu anlarda bin 147 liraya gerilemiş durumda! Alış fiyatı ise bin 135 lira seviyesinde seyrediyor.