Rust Sunucu Kiralama Hizmetleri

Ekip hosting firması 4 yıldır sunucu sağlayıcı firması olarak kaliteli hizmet veriyor. Firma bünyesine her geçen gün yeni sunucular ekleyen firmanın müşterilerine sunucu kiralama imkanı veriyor. Firma tarafından kiralanan sunucular arasında rust oyunu için kullanılan rust sunucuları yer alıyor.

Rust Sunucu (Server) Paketleri

Firma rust oyununu oynamak amacıyla rust server kurmak isteyen kişiler için hizmet veriyor. Oyun severler bu sunucular sayesinde kendi aralarında oyunu oynayabiliyorlar ve paketleri kişi sayısına göre seçebiliyorlar.

Firmanın kiraladığı rust sunucu paketlerinin ücretleri slot sayısına ve Ram boyutuna göre değişebiliyor. Örneğin rust server kiralamak isteyenler 150 kişilik ve 8 gb ram kapasitesine sahip rust serveri seçtiklerinde aylık 155tl ödeyebiliyorlar. Kişiler firma tarafından kiralanan rust server paketini seçtikten sonra rust server satın al butonunu tıklayarak kiralayabiliyorlar.

Ekip hosting tarafından kiralanan tüm rust sunucu paketlerinde sınırsız disk kapasitesi bulunuyor. Kiralama sonrası sunucu kurulup çalışmaya başlıyor ve sunucunun yönetim paneli kiralayan kişi tarafından kolayca kullanılabiliyor.