sahil-guvenlik-2018-sozlesmeli-personel-alimlari
Memur Alımı

Sahil Güvenlik 2018 Sözleşmeli Personel Alımları!

İçişleri Bakanlığı’na bağlı Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2018 yılı sözleşmeli personel alımları kılavuzu yayımlandı.

Sözleşmeli Kamu Personeli Alımları

Sahil Güvenlik 2018 sözleşmeli personel alımı ile ilgili kılavuz yayımlandı. Kılavuzda başvuru yapacak olan adaylara gerekli olan tüm bilgiler yer alıyor. Sözleşmeli personel alımı başvuruları, işe alım sınavı, sınavdan sonra nasıl bir yol izleneceği gibi bütün bilgilerin bulunduğu başvuru kılavuzunda yer alan tüm kuralların Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından gerekli görülmesi durumunda değiştirilebileceği de verilen bilgiler arasında bulunuyor. sözleşmeli eleman alımları ile ilgili her türlü bilgilendirme ve duyurunun sahilguvenlik.gov.tr internete adresinden gerçekleştirilecektir.

Sözleşmeli Kamu Personellerinde Aranan Özellikler

Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli kamu personeli alımı iş başvurusu yapacak olan adayların öncelikle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’ndaki 48. Maddede belirtilen genel şartlara uyuyor olmaları gerekmektedir. Aranan diğer şartlar aşağıdadır.

  • Sözleşmeli personel alımı yapılacak olan pozisyonlar için gereken mezuniyetlere sahip olmak
  • Alım sağlanacak olan pozisyonlar ile ilgili KPSS sınavına 2016 yılında girmiş olmak
  • Sözleşmeli personel alımı başvurusunda ilgili KPSS ilgili puan türünün kullanılacağını biliyor olmak
  • Başvuruların bittiği tarih itibariyle 18 yaşını bitirmiş olmak
  • Daha önceki dönemlerde sözleşmeli kamu personeli olarak çalışanların başvuru yaptıkları tarihte önceki sözleşmelerinin üzerinden en az 1 yıl geçmiş olması
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, askerlik zamanın gelmemiş, gelmiş ya da muaf olması, tecilli olması
  • Duyuruda bildirilen kadrolar için belirtilen özellik ve nitelikleri taşıyor olmak

Sözleşmeli Kamu Personeli İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sözleşmeli personel iş başvuruları 30 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Adaylar için gerekli tüm bilgiler ve işe alımların işleyiş şekli sahilgüvenlik.gov.tr adresinden edinilebilir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri