Gündem

Securitas Türkiye 2018’de 2 Bin Kişi İstihdam Edecek

Securitas Türkiye, 2018 yılında beşeri sermayeye yapacağı yatırım miktarını belirledi. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre en az bin 500 kişiye, 5 milyon liralık yatırım yapılacak.

Securitas Türkiye İdari Ve Saha Kadrosuna Alımları Artıracak

Securitas Türkiye bu sene 1.500 ile 2.000 arasında yeni istihdama kapı aralayacağını duyurdu. Yeni istihdamların idari ve saha kadrosuna yönelik olacağı açıklandı. Bu kapsamda yeni insan kaynağına en az 5 milyon liralık yatırıma imza atılacağı ifade edildi.

Sahaya En Az Bin 500 Kişi Alınacak

Securitas Türkiye tarafından yapılan istihdam haritasına göre 2018 yılında bölge müdürlükleri ve genel müdürlükte dahil olmak üzere, şube müdürü, şefi ve destek kadrolarına 80’den fazla personel alınacak. Saha kadrosunaysa bu yıl 1500 ile 200 kişilik alım yapılacak. Personel alımları yıl geneline yayılacak.

13 Binden Fazla Çalışanla Sektörün Lideri

Sektörün lider isimleri arasında buluna Securitas Türkiye 76 kentte faaliyet gösterirken, 752 projede boy gösteriyor. Sayısı 2 bin 500’ü bulan hizmet noktasında 13 bin kişiyi istihdam ediyor. Şirket güvenlik hizmeti dendiğinde Türkiye’nin öncüleri arasında rakiplerine geride bırakıyor. Güvenlik alanda birbirinden değerli projede yer alıyor.

İdari Ve Saha Kadrosuna Özel Portal!

Yeni personel alımlarına ilişkin açıklamada şirketin İnsan Kaynakları Koordinatörünün görüşleri de yer aldı. Koordinatör Ebru Gültekin, şuanda yönetimde olan kişilerin öncesinde güvenlik görevlisi olarak istihdam edildiğine dikkat çekti. Securitas Türkiye olarak personel gelişimine önem verdiklerini dile getirerek, şirket içi eğitimlerin kariyer yükseltmede önem arz ettiğini ifade etti. Şuanda idari kadro ile saha çalışanlarının Securitas Çalışan Portalında bir araya gelme imkanı yakaladığına işaret ederek, içeriklerin beyin fırtınası ile oluşturulduğunu kaydetti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri