Ekonomi

Şekerbank 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Her zaman müşterilerini düşünen, bireysel müşterilerinden KOBİ müşterilerine kadar çeşitli türlerde kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank, bunların yanı sıra çeşitli türlerde de başvuru kanalı imkanları tanımaktadır. SMS ile, internet bankacılığı ile, mobil bankacılık ile ya da kampanyasına göre değişiklik gösteren çeşitli başvuru kanalları bulunmaktadır. Şekerbank 10.000 TL Kredi Başvurusu için de kampanyadan kampanyaya göre farklılık göstermek şartı ile hem başvuru yerleri, hem de faiz oranları değişmektedir.

Şekerbank’tan Anında Kredi Kampanyası!

Anında ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank, sms ile kredi kampanyası düzenlemiştir. SMS ile kredi başvurusu için ise kişilerin sadece KREDİ kelimesi ile T.C. kimlik numaralarını telefonlarının mesaj kısmına yazmaları ve 1953’e mesaj atmaları yeterli olmaktadır. Ancak düzenlenen kampanyalar arasında sadece bu bir örnektir. SMS ile gerçekleşen kampanyada ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,74’ten başlamaktadır. 3 ile 36 ay arasında ödeme planlarında yüzde 1,74 oranında, 36 ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,75 oranında faiz uygulanmaktadır.

Söz konusu kampanyada sunulan bir diğer avantaj ise sigortanın yapılmasının zorunlu olmamasıdır. Ancak bankanın çalışanları yine de bunu müşterilerine sormaktadırlar.

Şekerbank’tan Özgür Kredi Tarifesi!

Düzenlenen Özgür Kredi Kampanyasında da bir takım şartlar bulunmaktadır. Bunlardan biri kredinin üst limitidir. Kredi üst limiti Özgür Krediden 50.000 TL’dir. Aynı zamanda bu kampanya sabit faizli ihtiyaç kredilerinden biridir. Yani faiz oranı değişmez ve yüzde 1,66 olarak uygulanmaktadır.

Bir diğer kampanya ise emekliler içindir. Emekliler için uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,59’dan başlamaktadır. 24 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 1.59 oranında, 25 ile 60 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulanmaktadır. Ancak buradaki en güzel avantaj ise emekliler için 48 ay yerine 60 ay vade imkanı tanınmasıdır. Bir diğer avantaj ise kredi dosya masrafı ücretinin alınması, masrafsız ihtiyaç kredisi olarak sunulmasıdır. İhtiyaç kredisi başvuruları ise diğerlerine benzer şekilde tüm belgelerin eksiksiz getirilmesi ilce birlikte banka şubelerinden gerçekleşmektedir.

Çocuk Eğitim Harcamaları için Şekerbank 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Şekerbank’tan Çocukların eğitim harcamaları kapsamında düzenlenen kampanya dahilinde Şekerbank 10.000 TL Kredi Başvurusu yapan kişiler için ise yine sabit faiz uygulanıp, bu oran ise yüzde 1,73’tür.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri